Rezultate te kerkimit per termin: +Loriku

Total: 567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.717Z

  15 minuta të çmendura, humbet Marseja e Canës Loriku luajti gjatë gjithë takimit

“OM-Lorient 2-3. Një çerekoresh i mallkuar”. Ky ishte titulli që kishte vendosur në komentin e saj faqja zyrtare e klubit të Lorik Canës, pas asaj humbje befasuese në shtëpi, kur ishte më parë në avantazh të dy golave. Loriku luajti gjatë gjithë takimit. Ziani (10’) e Niang (60

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.158Z

Agolli dorëzon shiritin: Kapiten është Loriku

Kombëtarja De Biazi shpjegon momentin që vendosi të lërë Canën në stol ndaj Rumanisë Kapiten në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë në grupet e Euro 2016. Ansi Agolli nuk ka zhgënjyer me rolin dhe paraqitjet e tij në fushë, megjithatë mbrojtësi i majtë sqaron se Kombëtarja e ka ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.948Z

Menaxheri i Canes e konfirmon Loriku i lumtur te Gallatasarai

Deklarata Perfaqesuesi nenvijezon se mesfushori kuqezi nuk do te largohet nga gjigantet turq Lorik Cana eshte i lumtur te Gallatasarai dhe as qe nuk e mendon largimin nga kjo skuader. Me afrimin e merkatos se janarit dicka e tille konfirmohet nga menaxheri turk i mesfushorit kuqezi Ceilan Caliskan.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.038Z

 Marsejë-Arsenal, projektohet këmbimi Cana-GalasTrajneri Deshamps “zbuloi” tri kushtet se si mund të largohet Loriku. Klubi pohoi së nëse Cana qëndron do të mbajë sërish shiritin e kapitenit

Lorik Cana është shndërruar në një çështje të nxehtë te Olimpiku i Marsejës. Nga njëra anë mesfushori shqiptar është në kërkim të një destinacioni të ri (Angli ose Gjermani), dhe nga ana tjetër klubi po përgatitet ta joshë me një ofertë të kënaqshme financiare për ta mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.687Z

Arita Fejzullahu, nga Blerimi tek Loriku, ja fotoja

TIRANE-Nuk dihet në bëhet fjalë për një ‘lidhje’ disaditore, apo një lidhje afatgjatë, ama thuajse një vit më parë në kopertinën e “Bluetooth” ishte një deklaratë e tillë. Arita Fejzullahu do të r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.258Z

Babai i Canës: Loriku, për të paktën edhe 1 vit te Lacio

TIRANE - Nuk ka reaguar Lorik Cana për deklaratën e pak ditëve më parë, teksa akuzohej nga sulmuesi i Marsejës, Methju Valbuena, që ishte treguar i ashpër me të dhe e kishte penguar në karrierë. “Cana nuk më donte në ekip”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.221Z

Hysaj flet si kapiten para Francës: Do jap maksimumin si Loriku

Lorik Cana do të mungojë në ndeshje e ardhshme ndaj Francës dhe kapiten i kuqezinjve pritet të jetë sërish Elseid Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares mori shiritin e kapitenit pas ndëshkimit të Canës ma kartonin e kuq një ditë më parë ndaj Zvicrës. Në një konferencë për mediat të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama