Rezultate te kerkimit per termin: +Loriku

Total: 567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.038Z

 Marsejë-Arsenal, projektohet këmbimi Cana-GalasTrajneri Deshamps “zbuloi” tri kushtet se si mund të largohet Loriku. Klubi pohoi së nëse Cana qëndron do të mbajë sërish shiritin e kapitenit

Lorik Cana është shndërruar në një çështje të nxehtë te Olimpiku i Marsejës. Nga njëra anë mesfushori shqiptar është në kërkim të një destinacioni të ri (Angli ose Gjermani), dhe nga ana tjetër klubi po përgatitet ta joshë me një ofertë të kënaqshme financiare për ta mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.687Z

Arita Fejzullahu, nga Blerimi tek Loriku, ja fotoja

TIRANE-Nuk dihet në bëhet fjalë për një ‘lidhje’ disaditore, apo një lidhje afatgjatë, ama thuajse një vit më parë në kopertinën e “Bluetooth” ishte një deklaratë e tillë. Arita Fejzullahu do të r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.258Z

Babai i Canës: Loriku, për të paktën edhe 1 vit te Lacio

TIRANE - Nuk ka reaguar Lorik Cana për deklaratën e pak ditëve më parë, teksa akuzohej nga sulmuesi i Marsejës, Methju Valbuena, që ishte treguar i ashpër me të dhe e kishte penguar në karrierë. “Cana nuk më donte në ekip”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.221Z

Hysaj flet si kapiten para Francës: Do jap maksimumin si Loriku

Lorik Cana do të mungojë në ndeshje e ardhshme ndaj Francës dhe kapiten i kuqezinjve pritet të jetë sërish Elseid Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares mori shiritin e kapitenit pas ndëshkimit të Canës ma kartonin e kuq një ditë më parë ndaj Zvicrës. Në një konferencë për mediat të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.639Z

Rrëfehet Agim Cana, babai i Lorikut: Monika, femra e parë që futi në shtëpi

E ka ndjekur në çdo hap. Fillimisht si djalin e tij, e më pas si njeriun që e mori nën menaxhim. Sot flet për të birin që ka luajtur me PSGnë, Marsejën, Sandërlendin, Gallatasarajin, Lacion dhe Nantën. ëhet fjalë për Agim Canën, babanë e kapitenit të Kombëtares shqiptare, Lorik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.606Z

Cana, rikthim si legjendë në stadiumin Velodrome

Lorik Cana në Marsejë është një legjendë. Ish-kapiteni I kombëtares këtë fundjavë u rikthye sërish në Velodrome dhë tifozët treguan se për ta mbetet i paharruar. Loriku këtë të dielë ishte I ftuar nga klubi marsejez bashkë me emra të të tjerë të njohur si Papen, Boli, Angloma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.419Z

Lorik Cana nisi misionin e ri, atë humanitar

Nga Ejup LLUMNICA Të jesh kampion në fushën e gjelbër është një kënaqësi e vecantë, megjithatë të jesh kampion në një organizatë, e cila ndihmon fëmijët me nevojë, është një nder i madh. Këtë mund ta bëjnë vetëm njerëzit e mëdhenj, e këtë e bëri sportisti i famshëm L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama