Rezultate te kerkimit per termin: +Lotaris +Amerikane

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.799Z

Lotaria Amerikane DV 2016, më 1 tetor nis aplikimi

TIRANË-Ambasada Amerikane bën me dije se aplikimi për lotarinë Amerikane nis në datën 1 tetor. “Regjistrimi elektronik për lotarinë DV-2016 do të fillojë të mërkurën, më 1 tetor 2014 në orën 12:00 mesditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Lotaria Amerikane 2014, vizat përtë përzgjedhurit deri më 30 Shtator

Të tjera rreth shkrimit Lexoni ketu te gjtiha udhezimet per vize  TIRANE -  Afati i fundit i lëshimit të vizave për të gjithë të përzgjedhurit e Programit të Vizave t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.509Z

Lotaria amerikane, Ambasada:Kujdes nga mashtrimi, është falas

SHBA - Ambasada amerikane në Tiranë ka paralajmëruar sot qytetarët shqiptarë, që do të aplikojën për lotarinë amerikane, të kenë kujdes nga mashtruesit.Nëpërmjet një mesazhi në FB, pasi kjo ambasadë ka njoftuar se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.635Z

Lotaria amerikane drejt fundit

Mijëra vetë në mbarë globin mbajnë frymën në këtë periudhë të vitit dhe presin listat e fituesve të lotarisë amerikane. Maji është koha, kur Departamenti i Shtetit publikon emrat e tyre: rreth 55.000 vetë, q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.235Z

Lotaria amerikane, ambasadanjofton aplikantët për datat

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë, ka publikuar një njoftim të rëndësishëm sa i përket lotarisë amerikane. Në njftimin në fazen zyrtare  theksohet se  për “të përzgjedhurve për Programin e Shumëllojshmëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.200Z

Lotaria Amerikane DV-2017, shtohen fitues të rinj, ja si të kontrolloni

Lajm i mirë për të gjithë të Regjistruarit për Lotarinë DV-2017: Janë shtuar të përzgjedhur të rinj për programin e lotarisë DV-2017. Lajmi vjen nga vetë Ambasada Amerikane e cila sugjeron që të kontrolloni statusin tuaj për të parë nëse jeni përzgjedhur. Njoftimi i ambasadës a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.902Z

Si të aplikoni për Lotarinë Amerikane, Ambasada e SHBA publikon kriteret

TIRANE - Ambasada e SHBA në Tiranë publikoi dje kushtet për të aplikuar për vizë amerikane në Lotarinë DV-2016. Regjistrimi në këtë llotari nis në 1 tetor dhe përfundon më 3 nëntor. "GSH" po publikon të përmbledhura

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama