Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.671Z

Kujdes Luis Suarez kafshon

Luis Suarez vertet eshte penalizuar me 4 muaj pushim te detyruar ne futboll por beni kujdesUruguaianin mund ta keni shume prane ne lokal teksa jeni duke shijuar nje birre te ftohte ne keto muaj te nxehte verebr br Nje kompani kineze me mjaft inteligjence dhe nuhatje te mire ne treg eshte hedhur ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.805Z

Kapiteni, Luis Suarez?

Luis Suarez mund të jetë kapiten i Liverpoolit në derbin ndaj Everton. Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka thënë se është duke e shqyrtuar mundësinë që Suarez të bartë shiritin e kapitenit. Agger është zëvënd&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.546Z

Luis Suarez dërgon praktikisht në shtëpi Anglinë

Anglia është praktikisht jashtë Botërorit të Brazilit. Pas humbjes me Italinë, britanikët kanë humbur edhe me Uruguajin, me të njëjtin rezultat, 2-1. Makthi i britanikëve dhe heroi i Uruguajit është Luis Suarez, që ka shënuar dy herë. Tashmë Anglia shpreson që Italia të fitojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.861Z

Misioni i Mancinit, Luis Suarez

Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka deklaruar se Luis Suarez do të jetë objektivi i tij në afatin kalimtar veror. Mancini e ka lavdëruar Luis Suarezin duke e vlerësuar si një nga më të mirët në Premierligë. "Për mua, Suare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.722Z

Reali merret vesh me Luis Suarez

Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja shkruajnë se Real Madridi ka arritur marrëveshje për blerjen e Luis Suarez. Madrilenët e kanë përfunduar marrëveshjen me agjentin e Luis Suarez, Pere Guardiolan me të cilin janë pajtuar për transferimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.757Z

Luis Suarez transferohet tek nje ekip shqiptar

pWayne Rooney Luis Suarez Gareth Bale dhe Cesc Fabregas kane dominuar hamendesimet per merkaton verore te futbollisteve A mund te lere Rooney Manchester United per Chelsea A do te pranoje Liverpool qe Luis Suarez te lere Anfield per Arsenalp pJo Per sulmuesin uruguaian ka nje ide me te mire reporte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.302Z

Luis Suarez: Nuk largohem nga Ajax

www.albania-sport.com - Sulmuesi uruguaian i Ajax, Luis Suarez, është një nga lojtarët më të dëshiruar të klubeve të mëdha europiane. Për televizionin e njohur holandez AT5, futbollisti shprehu dëshirën se ai synon të qendrojë në grupin e “harkëtarëve”: “Më pëlqen Ajax. Do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama