Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.805Z

Kapiteni, Luis Suarez?

Luis Suarez mund të jetë kapiten i Liverpoolit në derbin ndaj Everton. Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka thënë se është duke e shqyrtuar mundësinë që Suarez të bartë shiritin e kapitenit. Agger është zëvënd&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.546Z

Luis Suarez dërgon praktikisht në shtëpi Anglinë

Anglia është praktikisht jashtë Botërorit të Brazilit. Pas humbjes me Italinë, britanikët kanë humbur edhe me Uruguajin, me të njëjtin rezultat, 2-1. Makthi i britanikëve dhe heroi i Uruguajit është Luis Suarez, që ka shënuar dy herë. Tashmë Anglia shpreson që Italia të fitojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.861Z

Misioni i Mancinit, Luis Suarez

Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka deklaruar se Luis Suarez do të jetë objektivi i tij në afatin kalimtar veror. Mancini e ka lavdëruar Luis Suarezin duke e vlerësuar si një nga më të mirët në Premierligë. "Për mua, Suare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.722Z

Reali merret vesh me Luis Suarez

Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja shkruajnë se Real Madridi ka arritur marrëveshje për blerjen e Luis Suarez. Madrilenët e kanë përfunduar marrëveshjen me agjentin e Luis Suarez, Pere Guardiolan me të cilin janë pajtuar për transferimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.757Z

Luis Suarez transferohet tek nje ekip shqiptar

pWayne Rooney Luis Suarez Gareth Bale dhe Cesc Fabregas kane dominuar hamendesimet per merkaton verore te futbollisteve A mund te lere Rooney Manchester United per Chelsea A do te pranoje Liverpool qe Luis Suarez te lere Anfield per Arsenalp pJo Per sulmuesin uruguaian ka nje ide me te mire reporte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.302Z

Luis Suarez: Nuk largohem nga Ajax

www.albania-sport.com - Sulmuesi uruguaian i Ajax, Luis Suarez, është një nga lojtarët më të dëshiruar të klubeve të mëdha europiane. Për televizionin e njohur holandez AT5, futbollisti shprehu dëshirën se ai synon të qendrojë në grupin e “harkëtarëve”: “Më pëlqen Ajax. Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.406Z

Rokeri, Luis Suarez

Me miliona njerëz që i veshin fanellën dhe i thërrasin emrin çdo ndeshje Luis Suarez ka të gjithë të drejtën e botës të ndjehet një rock star. Sulmuesi uruguajan i Liverpool, i njohur jo vetëm për golat e tij por edhe për &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama