Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.840Z

Suarez i merzitur qe do te mungoje ne finalen e Kupes

p styletext-align justifyBarcelona siguroi finalen e Kupes se Mbretit por do ta luaje sfiden e fundit pa sulmuesin e saj Luis Suarez i cili u ndeshkua me karton te kuq ne gjysme-finalen me Atleticon Sipas gazetes Marca nervat dhe kontestimet ndaj gjyqtarit Jesus Gil Manzanos dhane shenja te qarta se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.187Z

FIFA 15, Suarez i dënuar deri më 26 tetor

Luis Suarez duhet ta vuaj dënimin e tij edhe në FIFA15. Madje aty, dy ditë më tepër se në jetën e përditshme. Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez, duhet ta vuaj pezullimin nga FIFA edhe në videolojën FIFA 15. Suarez u dënua nga FIFA me katër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.495Z

4 supergola nga Suarez, Liverpooli i madh

Liverpooli ka arritur fitore bindëse në përballjen me Norwich. Luis Suarez e dëshmoi edhe një herë se është sulmuesi më i mirë në botë aktualisht. Suarez realizoj 4 supergola në këtë ndeshje për spektaklin në "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.148Z

Liverpooli do ta dënoj Luis Suarezin!

Një deklaratë e sulmuesit Luis Suarez ku tha se ai në ndeshjen ndaj Stoke ka simuluar në një rast, e ka nervozuar jashtë mase trajnerin Brendan Rodgers. Trajneri i Liverpoolit tha se deklarata e tij është e papranueshme. "Është një gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.838Z

CONMEBOL mbështet Suarez kundër FIFA-s

Uruguaiani Luis Suarez nuk do të jetë i vetëm në betejën me FIFA-n për të reduktuar penalizimin nga kafshimi i famshëm në shpatullat e italianit Giorgio Chiellini gjatë Botërorit të Brazilit. Konfederata Amerikano Jugore e Futbollit deklaro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.841Z

Suarez: Guardiola? Jo, jam i Liverpoolit

Luis Suarez ka deklaruar se nuk ka patur asnjë bisedë me Pep Guardiolën për kalimin te Bayern Munchen. Suarez tha se është shumë i lumtur te Liverpool dhe se dëshiron që të jetë pjesë e kësaj skuadre edhe për shumë vite. &qu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.447Z

Suarez kërkon falje

Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez ka lëshuar një deklaratë ku kërkoi falje që nuk ia dha dorën mbrojtësit të Manchester United, Patrice Evra, para takimit në Old Trafford të shtunën. “Kam folur me trajnerin pas ndeshjes në Old Trafford dhe e kam kuptuar se kam gabuar. Nuk e kam zh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama