Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.447Z

Suarez kërkon falje

Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez ka lëshuar një deklaratë ku kërkoi falje që nuk ia dha dorën mbrojtësit të Manchester United, Patrice Evra, para takimit në Old Trafford të shtunën. “Kam folur me trajnerin pas ndeshjes në Old Trafford dhe e kam kuptuar se kam gabuar. Nuk e kam zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.604Z

Suarez i thote Po Barces

Barcelona ka hedhur nje hap shume te rendesishem drejt afrimit te Luis Suarez ne Camp Nou duke marre paraprakisht nje Po nga uruguaianibr br Ne kete menyre blaugranat po mundohen te largojne klubet e tjera ne gare mes tyre edhe Reali i Madridit e nderkohe po i ushtrojne presion Liverpoolit qe te m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.461Z

Luca Toni Higuain eshte me i mire se Suarez

Ish sulmuesi i Italise Luca Toni beson se Gonazalo Higuain e ka treguar kete edicion se eshte me i mire se Luis Suarezbr br Higuain shenoi nje hat-trick ne fitoren 4-0 te Napolit ndaj Frosinone gjate fundjaves duke e cuar ne 36 numrin e golave kete edicion te Serie Abr br 28 vjecari ka shenuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.618Z

Suarez nuk pendohet per transferimin e deshtuar ne Arsenal

Luis Suarez nuk pendohet qe ka deshtuar transferimi i tij ne Arsenal gjate vitit 2013 pasi pohon qe kalimi tek gjiganti ne La Liga ishte zgjedhja e duhurbr br Superylli i Barcelones Luis Suarez ka bere te qarte se nuk pendohet me refuzimin e ofertes qe i beri Aresenalit gjate veres se vitit 2013br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.624Z

Vëllau i Luis Suarezit, shiti ndeshje!?

Paolo Suarez, vëllau i madh i Luis Suarez po akuzohet se është i përfshirë në trukimin e ndeshjeve. Futbollisti i skuadrës nga Guatemala, Comunicasiones po akuzohet se kishte trukuar ndeshje duke përfituar shuma parash deri në 15 mijë dollarë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.077Z

Liverpool prezanton Suarez dhe Carroll

Liverpool ka prezantuar zyrtarisht dy blerjet e fundit të merkatos së dimrit sulmuesit Luis Suarez dhe Andy Carroll, të cilët u transferuan me shumë bujë në “Anfield Road” pas largimit të Fernando Torres. Suarez kaloi te skuadra angleze nga Ajax p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.239Z

Suarez VS Torres, suksesi përballë dështimit

Derbi i së dielës në Premierligë ndërmjet Chelseat dhe Liverpoolit do të vë përballë sulmuesin më në formë në botë, përballë sulmuesit që ka zhgënjyer miliona tifozë në botë. Luis Suarez do t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama