Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.239Z

Suarez VS Torres, suksesi përballë dështimit

Derbi i së dielës në Premierligë ndërmjet Chelseat dhe Liverpoolit do të vë përballë sulmuesin më në formë në botë, përballë sulmuesit që ka zhgënjyer miliona tifozë në botë. Luis Suarez do t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.712Z

Juventus: Cavani ose Suarez

Juventus kërkon një qendërsulmues për sezonin e ri dhe objektivat kryesorë të gjigantit torinez janë Luis Suarez i Liverpoolit dhe heroi i Napolit, Edinson Cavani, ka njoftuar e përditshmja sportive italiane, Tuttosport. Bianconerët thuhet se janë të gatshëm të paguajnë Cavanin dyfish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.066Z

E pabesueshme: Neymar-Suarez x14!

Pa Lionel Messin në fushë, Neymar dhe Luis Suarez i kanë marrë në dorë frerët e Barcelonës. Madje MN kanë përmirësuar dukshëm statistikat e golave duke krijuar një dyshe të frikshme. Duket e pabesueshme por 14 golat e fundit n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.278Z

Zyrtare: Suarez lojtar i ri i Barcelonës

Tani gjithçka është zyrtare. Telenovela Luis Suarez ka përfunduar. Sulmuesi uruguaian nga sot është anëtar i ri i skuadrës spanjolle, Barcelona. Lajmi është zyrtarizuar nga të dy skuadrat, si nga Liverpooli ashtu edhe nga Barcelona. AdPlatform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.095Z

Suarez: U detyrova të shkoj të psikologu

Sulmuesi i transferuar këtë verë të Barcelona, Luis Suarez, ka pranuar se ka qenë i detyruar të merr këshilla psikologjike, për të kapërcyer problemet e zemërimit, që e lanë të pezulluar dy herë në 15 muajt e fundit. Pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.711Z

Gola të bukur, Pirlo VS Suarez

Kupa e Konfederatave ka filluar me disa gola të bukur. Dy prej tyre janë shënuar mbrëmë në ndeshjet e radhës. Andrea Pirlo dhe Luis Suarez kanë shënuar dy gola fantastik nga gjuajtjet e lira. Pirlo realizoj ndaj Meksikës në ndeshjen e tij t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.937Z

Suarez e paraqet në gjyq Liverpoolin!

Luis Suarez është duke bërë gati procedurën ligjore për skuadrën e tij, Liverpoolin. Sulmuesi uruguajan mendon se skuadra e tij është duke bërë shkelje ligjore me rastin e tij. Liverpooli nuk është duke e lejuar largimin e tij duke k&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama