Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.722Z

Reali merret vesh me Luis Suarez

Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja shkruajnë se Real Madridi ka arritur marrëveshje për blerjen e Luis Suarez. Madrilenët e kanë përfunduar marrëveshjen me agjentin e Luis Suarez, Pere Guardiolan me të cilin janë pajtuar për transferimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.757Z

Luis Suarez transferohet tek nje ekip shqiptar

pWayne Rooney Luis Suarez Gareth Bale dhe Cesc Fabregas kane dominuar hamendesimet per merkaton verore te futbollisteve A mund te lere Rooney Manchester United per Chelsea A do te pranoje Liverpool qe Luis Suarez te lere Anfield per Arsenalp pJo Per sulmuesin uruguaian ka nje ide me te mire reporte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.302Z

Luis Suarez: Nuk largohem nga Ajax

www.albania-sport.com - Sulmuesi uruguaian i Ajax, Luis Suarez, është një nga lojtarët më të dëshiruar të klubeve të mëdha europiane. Për televizionin e njohur holandez AT5, futbollisti shprehu dëshirën se ai synon të qendrojë në grupin e “harkëtarëve”: “Më pëlqen Ajax. Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.406Z

Rokeri, Luis Suarez

Me miliona njerëz që i veshin fanellën dhe i thërrasin emrin çdo ndeshje Luis Suarez ka të gjithë të drejtën e botës të ndjehet një rock star. Sulmuesi uruguajan i Liverpool, i njohur jo vetëm për golat e tij por edhe për &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.482Z

Luis Suarez mund i vetëm ekipin e Francës në miqësore

Luis Suarez është një nga emrat më të lakuar të kësaj merkato verore, ku të gjitha klubet dëshirojnë shërbimet e tij. Aftësitë e tij për të gjetur lehtësisht rrugën e rrjetës e kanë shndërruar atë në një nga lojtarët më të kërkuar në treg. Në gjë të tillë e ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.428Z

Ja dënimi i Luis Suarez

FIFA para pak minutash e ka bërë publik dënimin e Luis Suarez, pas kafshimit të Chiellinit. Luis Suarez është pezulluar me 4 muaj pezullim nga çdo aktivitet nga futbolli. Suarez nuk do të ketë drejtë të luaj as për Liverpoolin brenda k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.110Z

Dënohet Luis Suarez

Luis Suarez është dënuar me 10 ndeshje suspendim nga Komisioni Disiplinor në Premierligën Angleze. Sulmuesi i Liverpoolit ka marrë dënimin e ashpër pas kafshimit të Branislav Ivanovic në ndeshjen ndaj Chelseat. Suarez kështu humbë mund&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama