Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.406Z

Rokeri, Luis Suarez

Me miliona njerëz që i veshin fanellën dhe i thërrasin emrin çdo ndeshje Luis Suarez ka të gjithë të drejtën e botës të ndjehet një rock star. Sulmuesi uruguajan i Liverpool, i njohur jo vetëm për golat e tij por edhe për &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.482Z

Luis Suarez mund i vetëm ekipin e Francës në miqësore

Luis Suarez është një nga emrat më të lakuar të kësaj merkato verore, ku të gjitha klubet dëshirojnë shërbimet e tij. Aftësitë e tij për të gjetur lehtësisht rrugën e rrjetës e kanë shndërruar atë në një nga lojtarët më të kërkuar në treg. Në gjë të tillë e ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.428Z

Ja dënimi i Luis Suarez

FIFA para pak minutash e ka bërë publik dënimin e Luis Suarez, pas kafshimit të Chiellinit. Luis Suarez është pezulluar me 4 muaj pezullim nga çdo aktivitet nga futbolli. Suarez nuk do të ketë drejtë të luaj as për Liverpoolin brenda k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.110Z

Dënohet Luis Suarez

Luis Suarez është dënuar me 10 ndeshje suspendim nga Komisioni Disiplinor në Premierligën Angleze. Sulmuesi i Liverpoolit ka marrë dënimin e ashpër pas kafshimit të Branislav Ivanovic në ndeshjen ndaj Chelseat. Suarez kështu humbë mund&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.278Z

Zyrtare Luis Suarez ke Barcelona

Konfirmohet Suarez ke Barcelona Tani mbyllni syte dhe provoni te imagjinoni kete trekenbesh Messi ne piken nevralgjike dhe perkrah tij talenti shperthyes i Neymar dhe efikasiteti i shpejtesise se nje futbollisti si Luis Suarezbr br Nuk eshte thjesht fantazi pasi do te jete ky sulmi i Barcelones 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.542Z

Luis Suarez mberrin ne Barcelone

Luis Suarez nis nje aventure te re ne karrieren e tij Edhe pse nuk i lejohet te bashkohet me skuadren per shkak te pezullimit qe ka marre nga FIFA sulmuesi uruguaian shkeli ne qytetin ku do te luaje per 5 sezonet e ardhshmebr br Deri ne muajin tetor bomberi nuk duhet te marre pjese ne stervitje ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.354Z

Barcelona zyrtarizon Luis Suarez

brbrTashme eshte zyrtare Luis Suarez eshte nje lojtar i Barcelones Lajmi eshte bere publik nga klubi spanjoll ne faqen zyrtare duke theksuar se eshte arritur nje marreveshje ekonomike me Liverpulin per transferimin e lojtarit Il Pistolero do te vije ne Barcelone javen e ardhshme per viziten mjekesor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama