Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Total: 1451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.428Z

Ja dënimi i Luis Suarez

FIFA para pak minutash e ka bërë publik dënimin e Luis Suarez, pas kafshimit të Chiellinit. Luis Suarez është pezulluar me 4 muaj pezullim nga çdo aktivitet nga futbolli. Suarez nuk do të ketë drejtë të luaj as për Liverpoolin brenda k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.110Z

Dënohet Luis Suarez

Luis Suarez është dënuar me 10 ndeshje suspendim nga Komisioni Disiplinor në Premierligën Angleze. Sulmuesi i Liverpoolit ka marrë dënimin e ashpër pas kafshimit të Branislav Ivanovic në ndeshjen ndaj Chelseat. Suarez kështu humbë mund&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.278Z

Zyrtare Luis Suarez ke Barcelona

Konfirmohet Suarez ke Barcelona Tani mbyllni syte dhe provoni te imagjinoni kete trekenbesh Messi ne piken nevralgjike dhe perkrah tij talenti shperthyes i Neymar dhe efikasiteti i shpejtesise se nje futbollisti si Luis Suarezbr br Nuk eshte thjesht fantazi pasi do te jete ky sulmi i Barcelones 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.542Z

Luis Suarez mberrin ne Barcelone

Luis Suarez nis nje aventure te re ne karrieren e tij Edhe pse nuk i lejohet te bashkohet me skuadren per shkak te pezullimit qe ka marre nga FIFA sulmuesi uruguaian shkeli ne qytetin ku do te luaje per 5 sezonet e ardhshmebr br Deri ne muajin tetor bomberi nuk duhet te marre pjese ne stervitje ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.354Z

Barcelona zyrtarizon Luis Suarez

brbrTashme eshte zyrtare Luis Suarez eshte nje lojtar i Barcelones Lajmi eshte bere publik nga klubi spanjoll ne faqen zyrtare duke theksuar se eshte arritur nje marreveshje ekonomike me Liverpulin per transferimin e lojtarit Il Pistolero do te vije ne Barcelone javen e ardhshme per viziten mjekesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.820Z

Superkontratë për Luis Suarez

Forma e jashtëzakonshme e Luis Suarez ka bërë që edhe Liverpooli të bëjë hapin e parë për të shpërblyer atë. Gjigandi anglez ka filluar të bëjë gati kontratën e re për sulmuesin që nuk po mundet ta ndalë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.278Z

Reklama e Luis Suarez, qesharake

Luis Suarez është bërë pjesë e një reklame televizive në Uruguaj. Sulmuesi i Liverpoolit është figura e bankës në Uruguaj "Abitab". Reklama qesharake e paraqet Suarezin në bankë përafërsisht siç di të j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama