Rezultate te kerkimit per termin: +Lukas +Podolski

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.102Z

Gjermania, Lukas Podolski shuplakë kapitenit Balak

Në fushat e lojës ndodh që të shihen zënka mes shokëve të skuadrës, por sherri ndërmjet Mikael Balak dhe Lukas Podolskit i ka çuditur të gjithë tifozët gjermanë, pasi lojtarët po aktivizoheshin me fanellën e Kombëtares. Skuadra e drejtuar nga Joakim Lëv, fitoi 2-0 në fushën e Uel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.538Z

Podolski i thotë lamtumirë Gjermanisë

Pas Philip Lahm, Miroslav Kloses dhe Bastian Schweinsteiger një tjetër kampion Bote i ka dhënë lamtumirën Gjermanisë. Bëhet fjalë për Lukas Podolskin, i cili nëpërmjet një postim në "Twitter" ka zyrtarizuar largimin nga kombëtarja e "Pancerave". "Ishte diçka fantastike, diçka e mrek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Inter perforcohet me Lukas Podolskin

0 brbr brbrIshte koha per tu larguar Lukas Podolski u tha lamtumire tifozeve te Arsenalit dhe u prit nga tifozet e Interit ne aeroportin e Linatesbrbr brbrSulmuesi gjerman eshte huazuar nga londinezet ne Milano dhe beson se karrieren do ta vazhdoje ne Serine Abrbr brbrPasi provoi Bundesligen dhe Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.399Z

Lukas Podolski do të largohet nga Bajerni në muajin janar

Mynih (Start) Lukas Podolski do të largohet nga skuadra e Bajernit në merkaton e janarit. Të gatshme për të marrë shërbimet e lojtarit të përfaqësueses gjermane janë skuadrat e Juventusit dhe Fiorentinës në Serinë A. Sulmuesi i Bajernit është shprehur për prestigjozen Bild: “Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.888Z

Podolski, mos shko jashtë!

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, e ka këshilluar sulmuesin gjerman Lukas Podolski të mos shkojë për të luajtur jashtë Gjermanisë. Përfaqësuesi gjerman kërkohet nga Lazio, Arsenali dhe Liverpooli. “Lukas nuk është lojtar që mund të luajë jashtë Gjermanisë. Nuk mund ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.266Z

Inter – Podolski, arrihet marrëveshja

Interi ka arritur marrëveshje me sulmuesin gjerman, Lukas Podolski. Siç raporton eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio, skuadra neroazzure ka arritur marrëveshje me Lukas Podolski. Sipas Di Marzios, tanimë mbetet që marrëveshja të arrihet edhe mes skuadrave, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.396Z

Bayern, Podolski-Klinsmann, deklarata kundershtuese

Sulmuesi nga Kelni ka deklaruar ne nje interviste per gazeten “Bild” se deshiron te largohet nga Bavaria ne mesin e ketij sezoni por Klinsmann nuk e mendon keshtu. Lukas Podolski eshte kthyer ne nje ceshtje urgjente per kampionet e Gjermanise, Bayern Munich. Sulmuesi nga Keln

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama