Rezultate te kerkimit per termin: +Lukas +Podolski

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Inter perforcohet me Lukas Podolskin

0 brbr brbrIshte koha per tu larguar Lukas Podolski u tha lamtumire tifozeve te Arsenalit dhe u prit nga tifozet e Interit ne aeroportin e Linatesbrbr brbrSulmuesi gjerman eshte huazuar nga londinezet ne Milano dhe beson se karrieren do ta vazhdoje ne Serine Abrbr brbrPasi provoi Bundesligen dhe Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.399Z

Lukas Podolski do të largohet nga Bajerni në muajin janar

Mynih (Start) Lukas Podolski do të largohet nga skuadra e Bajernit në merkaton e janarit. Të gatshme për të marrë shërbimet e lojtarit të përfaqësueses gjermane janë skuadrat e Juventusit dhe Fiorentinës në Serinë A. Sulmuesi i Bajernit është shprehur për prestigjozen Bild: “Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.888Z

Podolski, mos shko jashtë!

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, e ka këshilluar sulmuesin gjerman Lukas Podolski të mos shkojë për të luajtur jashtë Gjermanisë. Përfaqësuesi gjerman kërkohet nga Lazio, Arsenali dhe Liverpooli. “Lukas nuk është lojtar që mund të luajë jashtë Gjermanisë. Nuk mund ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.266Z

Inter – Podolski, arrihet marrëveshja

Interi ka arritur marrëveshje me sulmuesin gjerman, Lukas Podolski. Siç raporton eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio, skuadra neroazzure ka arritur marrëveshje me Lukas Podolski. Sipas Di Marzios, tanimë mbetet që marrëveshja të arrihet edhe mes skuadrave, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.396Z

Bayern, Podolski-Klinsmann, deklarata kundershtuese

Sulmuesi nga Kelni ka deklaruar ne nje interviste per gazeten “Bild” se deshiron te largohet nga Bavaria ne mesin e ketij sezoni por Klinsmann nuk e mendon keshtu. Lukas Podolski eshte kthyer ne nje ceshtje urgjente per kampionet e Gjermanise, Bayern Munich. Sulmuesi nga Keln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.356Z

Podolski në Arsenal

Sulmuesi i Kolnit, Lukas Podolski nga sezoni i ardhshëm do të jetë anëtar i ri i Arsenalit. Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja gjermane Bild që raportoi të enjten se klubet kanë arritur marrëveshje për transferimin e Podolskit në Londër në vlerë prej 13 milionë eurosh. Për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.243Z

Podolski drejt Galatasarayt

Nga Express më 21 gusht 2011 në ora 15:48 Sulmuesi i Kolnit Lukas Podolski është në prag të transferimit në Galatasaray. Sipas televizionit turk NTV, klubet janë marrë vesh për transferimin e reprezentuesit gjerman në Stamboll për 9 milionë euro ndërsa futbollisti në skuadrën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama