Rezultate te kerkimit per termin: +Lukas +Podolski

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Podolski synon më shumë gola

Sulmuesi i Arsenalit, Lukas Podolski dëshiron të shënojë më shumë gola për ekipin e tij të ri. Përfaqësuesi gjerman shfaqi formë të mirë me ekipin londinez, që kur lëvizi drejt Emirates Stadium nga Kolni gjatë verës që shkoi. Ish futbollisti i Bayern Munichut ka realizuar 7 gola ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

Podolski mes Kelnit dhe Hamurgut

Dy klube gjermane kerkojne sherbimet e sulmuesit te Bajernit te Mynihut, Lukas Podolski. Ekipet e Kelnit dhe te Hamburgut synojne medoemos kartonin e lojtarit te kombetares se Gjermanise. Ne Dubai, agjenti i lojtarit eshte takuar me drejtuesit e klubeve, por ende nuk ka vendosur per destinacionin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.104Z

Podolski I penduar qe lashe Bajernin

Sulmuesi i Arsenalit, Lukas Podolski, pranoi se ka bërë gabimin e jetës kur vendosi që të largohej nga Bajerni për tek Këlni në vitin 2009. Futbollisti i kombëtares gjermane kaloi në "Allianz Arena" nga Këlni në vitin 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.538Z

Roma: Van Nistelrooy ose Podolski

Skuadra e Romës dëshiron të transferojë një sulmues të rëndësishëm për sezonin ardhshëm dhe tashmë drejtuesit e klubit kanë krijuar listën e ngushtë të lojtarëve të cilët mund ta veshin fanellën e skuadrës nga kryeqyteti italian. Sipas "Corrierre dello Sport", Giallorossët kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.542Z

Podolski: Dortmundi e meritoj fitoren

Sulmuesi gjerman i Arsenalit, Lukas Podolski, e ka cilësuar si të merituar fitoren e Borussia Dortmundit ndaj londinezëve në kuadër të Ligës së Kampionëve. Dortmundi në Signal Ilduna Park ishte mposhti Arsenalin 2 – 0 në xhiron e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.660Z

Podolski s'është i Arsenalit

Sipas të gjitha gjasave Lukas Podolski nuk do të jetë edhe më gjatë pjesë e Arsenalit. Mediat angleze raportojnë se sulmuesi gjerman ka refuzuar të stërvitet me Gunners duke theksuar se ka probleme me ijën e këmbës. Madje ai sot nuk ka udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.106Z

Podolski bën qare, e gjen skuadrën e re (Video)

Lukas Podolski e ka gjetur skuadrën e tij të radhës. Sulmuesi i Arsenalit para pak minutash ka arritur në Turqi ku gjetur marrëveshjen me Galatasarayn. Podolski brenda disa orëve do të prezantohet te Gallata ku do të luaj edicionin e ardhshëm në form

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama