Rezultate te kerkimit per termin: +Luksenburgun

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.425Z

Kombëtarja rikthehet në Qemal Stafa

Pas polemikave e mosmarrëveshjeve mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe drejtorisë së stadiumit kombëtar “Qemal Stafa” është arritur marrëveshja për rikthimin e ndeshjeve të përfaqësueses kuqezi në kryeqytet. Pak ditë më parë një mosmarrëveshje e kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.639Z

Ndeshjet e kombetares, percaktohet kalendari i grupit

Perfaqesuesit e te gjitha federatave anetare te grupit D ne eliminatoret per EURO 2012 ishin te pranishem ne Luksenburg diten e premte ku u percaktuan datat e kalendarit te ndeshjeve te fazes se grupeve, per kampionatin europian Euro 2012. Trajneri i Shqiperise Josip Kuzhe dhe presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.613Z

Kuzhe flet për përballjen me Uzbekistanin

Në prag të ndeshjes miqësore me Uzbekistanin që do të zhvillohet në Durrës ditën e mërkurë, trajneri Kuzhe ka bërë një përmbledhje rreth asaj që mendon për ekipin tonë përfaqësues dhe rreth gjendjes së lojtarëve, pavarësisht se disa prej tyre janë pa skuadër. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.467Z

Kuzhe Uzbekistani,prova per Rumanine

Në prag të ndeshjes miqësore me Uzbekistanin që do të zhvillohet në Durrës ditën e mërkurë, trajneri Kuzhe ka bërë një përmbledhje rreth asaj që mendon për ekipin tonë përfaqësues dhe rreth gjendjes së lojtarëve, pavarësisht se disa prej tyre janë pa skuadër. “Jam duke e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.248Z

Takimet kualifikuese per Euro 2016

0 brbr brbrDje jane luajtur 8 takime te fazes kualifikuese te Euro 2016brbr brbrAnglia mundi 4 me 0 me Lituanine duke u shkeputur me 15 pike ne krye te grupit E e ndjekur nga Sllovenia dhe Zvicra qe kane nga 9 pikebrbr brbrSllovenet fituan 6 me 0 me San Marinon ndersa Zvicra mundi 3 me 0 Estoninebr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.581Z

Klasifikimi i FIFA-s Shqiperia tre vende me siper

Shqiperia ka rikuperuar dhe 3 vende ne klasifikimin e permuajshem te FIFA-s. Renditja e 159 perfaqesueseve A e publikuar me 15 shtator ka renditur skuadren tone kuqezi ne vendin e 67 nje rekord historik per vendin tone nga ky kendveshtrim. Padyshim nje ndikim pozitiv ne kete permiresim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.407Z

Kuzhe publikon 23-shen anti-Rumani

Trajneri kroat Josip Kuzhe pak ditë përpara fillimit të grumbullimit të përfaqësueses ka publikuar listën e 23 lojtarëve që do të jenë të gatshëm për ndeshjen e parë eliminatore të Kampionatit Europian Euro 2012. Takimi i parë do të luhet me Rumaninë më datë 3 shtator

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama