Rezultate te kerkimit per termin: +Lul +Berisha

Total: 1070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.938Z

Lul Berisha u lirua për sjellje të mirë?

Lirimi i Lul Berishës nga burgu ka shkaktuar shumë debat. Kjo, duke qenë se ai është një nga njerëzit me rrezikshmërinë më të lartë në Shqipëri. Fillimisht u tha se ai është liruar 5 vite para kohe, për shkak se është sëmurë rëndë. Por, Neës 24 thotë se Berisha u lirua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.333Z

Emiljano Shullazi dhe Lul Berisha bashkojnë bandat?

Dy grupe kriminale shumë të njohura dhe shumë të fuqishme që veprojnë në Shqipëri, tashmë janë bashkuar me njëri-tjetrin duke ritur ndjeshëm aktivitetin e tyre kriminal në disa qytete. Kështu shkruan sot Shqiptarja.com. Sipas saj, Emiljano Shullazi, që pesë ditë më parë u arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.716Z

Lul Berisha: Mos bllokoni pronat e familjes

27/01/2010  Pas shkallës së dytë, bosi i bandës së Durrësit provon të çlirojë pronat në Gjykatën e Lartë Lista e plotë e pasurive që kërkohet t’i sekuestrohen nga Prokuroria TIRANË- Numri një i bandës së Durrësit, Lul Berisha, pasi ka humbur dy betejat e para në shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.178Z

Lu: Magjistari Klement Balili dhe i mistershmi Lul Berisha

 Dy peshq të mëdhenj vazhdojnë të jenë të lirë në mënyrë të mistershme.  I pari “Magjistari” Klement Balili i cili ia ka dalë ende të jetë i lirë, dhe Lul Berisha i cili në mënyrë të mistershme vazhdon të qëndrojë në liri, ndërkohë që janë në qeli dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Lul Berisha levizte me makinen e deputetit

E dashura e kapobandes se Durresit Fiorentina Kotorri pranon lidhjen intime dhe tregon aventurat ne Maqedoni dhe Turqi Karremi i prokurorise dhe policise per arrestimin ne Maqedoni te Lulzim Berishes kreut te Bandes se Durresit ka deshmuar dje ne Gjykaten e Krimeve te Renda. Fiorentina Kotorri ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.058Z

Lul Berisha mbrohet nga avokatët e gjykatës

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniKreu i “Bandës së Durrësit” dhe dy bashkëpunëtorë të tij do të mbrohen gjatë procesit gjyqësor nga avokatë të caktuar nga gjykata. Vendimi është dhënë në seancën e djeshme në ngarkim të të akuzuarve për një sërë krimesh të rënda. Vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.284Z

Lul Berisha, 9 mijë faqe për trafikun e drogës

Antimafia italiane sjell në Shqipëri dosjen e trafikut të drogës ndaj organizatave kriminale të Durrësit, të kryesuara nga Lul Berisha dhe Indrit Dokle, aktualisht në gjykim për disa vrasje në qytetin bregdetar. Janë 9 mijë faqe përgjime dhe dëshmi të realizuara në dy vjet, të cilat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama