Rezultate te kerkimit per termin: +Lul +Berisha

Total: 1070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.496Z

“Lul Berisha mendoi se do e pushkatonin”

• Lulzim Berisha, ka menduar se po e dërgonin për pushkatim, kur menjëherë pas seancës gjyqësore ........në Gjykatën e Krimeve të Rënda është prangosur nga këmbët dhe duart dhe është mbyllur në një furgon të blinduar për t’u dërguar në qelitë e burgut 302.Ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.227Z

Lul Berisha kthehet në burgun 313

Lulzim Berisha, i akuzuar si kreu i “Bandës së Durrësit”, rikthehet në qelitë e burgut 313 pas operacionit në apendicit. Fatos Mahmutaj Shkak për transferimin e tij të parakohshëm është bërë fakti se, ai po mbahej në spitalin e burgjeve në godinën ku qëndronte dhe i penduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.078Z

Po Lul Basha e beson Lul Bashën?!

Nga Denis Dyrnjaja Protesta hyri në javën e dytë. Kreu i Partisë Demokratike çdo ditë shfaqet në çadrën opozitare në përpjekje për të mbajtur lart moralin e protestës dhe protestuesve me sulme e premtime politike. Dakord gjithçka kur e sheh në këndvështrimin e përgjithshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.281Z

Akuza e fortë e Blushit: Lul Berisha ka punësuar Dakon në Bashkinë e Durrësit

Për çështjen e lirimin e ish-kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, ka reaguar edhe deputeti i LIBRA-s, Ben Blushi. Në një postim në Facebook, Blushi shkruan se nuk është e vërtetë ajo që thonë amerikanët se Gjushi i ka premtuar Gjykatës të punësojë Lul Berishën në Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.280Z

Akuzat për Lul Berishën

Autori i Lajmit: red.Lulëzim Berisha akuzohet për krijim dhe drejtim të organizatës kriminale, për vrasje në bashkëpunim, mbajtje pa leje të armëve luftarake. Ndërkohë, ai hetohet edhe për vepra të tjera penale, përfshi trafikun ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Lulëzim Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.357Z

Lul Berisha u lirua nga gjykatësi që mbylli Gërdecin, arkivoi 21 Janarin dhe liroi Fullanin

Gjykatësi që vendosi rrëzimin e dënimit të përjetshëm për Lul Berishës në vitin 2014 është i njëjti gjykatës që ka qenë në trupën që vendosi shpalljen e Gërdecit një aksident teknologjik, duke shpëtuar nga përgjegjësia penale ish-Kryeministrin Berisha. Ky gjyqtar i emër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.342Z

Ballafaqimi me Adriatik Colin, Lul Berisha kallëzon policinë

Kreu i bandës së Durrësit e cilëson të paligjshëm transferimin e tij drejt repartit të RENEA-s. Debati i Berishës me Colin TIRANË- Ballafaqimi i Lul Berishës me të penduarin e bandës së Durrësit,Adriatik, Coli i ka kushtuar prokurorisë së Durrësit dhe drejtuesve të paraburgim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama