Rezultate te kerkimit per termin: +Lul +Berisha

Total: 1070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.281Z

Akuza e fortë e Blushit: Lul Berisha ka punësuar Dakon në Bashkinë e Durrësit

Për çështjen e lirimin e ish-kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, ka reaguar edhe deputeti i LIBRA-s, Ben Blushi. Në një postim në Facebook, Blushi shkruan se nuk është e vërtetë ajo që thonë amerikanët se Gjushi i ka premtuar Gjykatës të punësojë Lul Berishën në Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.280Z

Akuzat për Lul Berishën

Autori i Lajmit: red.Lulëzim Berisha akuzohet për krijim dhe drejtim të organizatës kriminale, për vrasje në bashkëpunim, mbajtje pa leje të armëve luftarake. Ndërkohë, ai hetohet edhe për vepra të tjera penale, përfshi trafikun ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Lulëzim Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.357Z

Lul Berisha u lirua nga gjykatësi që mbylli Gërdecin, arkivoi 21 Janarin dhe liroi Fullanin

Gjykatësi që vendosi rrëzimin e dënimit të përjetshëm për Lul Berishës në vitin 2014 është i njëjti gjykatës që ka qenë në trupën që vendosi shpalljen e Gërdecit një aksident teknologjik, duke shpëtuar nga përgjegjësia penale ish-Kryeministrin Berisha. Ky gjyqtar i emër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.342Z

Ballafaqimi me Adriatik Colin, Lul Berisha kallëzon policinë

Kreu i bandës së Durrësit e cilëson të paligjshëm transferimin e tij drejt repartit të RENEA-s. Debati i Berishës me Colin TIRANË- Ballafaqimi i Lul Berishës me të penduarin e bandës së Durrësit,Adriatik, Coli i ka kushtuar prokurorisë së Durrësit dhe drejtuesve të paraburgim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.326Z

Lul Berisha dhe Shullazi bashkojnë bandat: Ja kush i vë gjobat

Në një raport të Ministrisë së Brendshme, të zbardhur sot nga e përditshmja Shqiptarja.com, thuhet se dy nga njerëzit më të rrezikshëm në Shqipëri, Lul Berisha dhe Emiljano Shullazi, kanë bashkuar bandat e tyre. Pas bashkimit të dy prej bandave më të rrezikshme në Shqipëri, ata k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.238Z

Vrasjet e bandës, Lul Berisha ballafaqohet me të penduarin

Shoqërimi në Linzë i Lul Berishës, kreut të "Bandës së Durrësit" për t'u ballafaquar me të penduarin Adriatik Coli, u bë shkak për një debat të ashpër, gjatë seancës së djeshme gjyqësore të procesit me 17 të pandehur. Fatos Mahmutaj  Duke reaguar për veprimet që ishi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.281Z

Ben Blushi: Lul Berisha e ka punësuar Gjushin ne Bashki, jo e kundërta

Përmes një postimi në facebook deputeti themelues i partisë Libra thotë se është Lul Berisha i cili ka punësuar kreun e bashkisë së Durrësit Vangjush Dako. Amerikanët thonë se Gjushi i ka premtuar Gjykatës të punësojë Lul Berishën në Bashkinë e Durrësit. E kanë gabim. Lul Beris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama