Rezultate te kerkimit per termin: +Lul +Berisha

Total: 1070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.458Z

Lulzim Berisha Shullazin nuk e kam mik

Lulzim Berisha Emiljano Shullazi Lulzim Berisha i cilesuar nga prokuroria dhe policia si kreu i bandes se Durresit dhe i denuar me 25 vite burg nga Gjykata e Larte ka reaguar pas shkrimit te botuar dy dite me pare se ai dhe Emiljano Shullazi jane bashkuar ne nje grup te vetembr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.559Z

Lul Berisha: “Me avokatin kam konflikte familjare”

Tiranë - I akuzuari si kreu i bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, refuzoi dje mbrojtjen e tij ligjore nga avokati i zgjedhur kryesisht nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Gjatë seancës së djeshme, i pandehuri Lulzim Berisha kërkoi të mbrohej në gjyq nga avokati i tij mbrojtës dhe jo nga t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.608Z

Rrëfimi i Colit: 200 mijë euro Dritan Dajtit për të vrarë Lul Berishën

I penduari i Bandës së Durrësit përfundoi dje dëshminë e tij te Krimet e Rënda, me faktin se Dritan Dajti, ishte kontaktuar nga Dokle për të vrarë Lul Berishën TIRANË- "Endrit Dokle, nëpërmjet Aleksandër Kekës ka kontaktuar me Dritan Dajtin, me të cilin ka rënë dakord që kund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.796Z

Berisha Mulliqi njeri prej koloseve me te medhenj te arteve pamore te botes shqiptare

Kryeministri Berisha, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, zonja Liri Berisha mori pjesë sot, në çeljen e ekspozitës me vepra të piktorit kosovar, të gjysmës së dytë të shekullit të shekullit të XX, zotit Muslim Mulliqi, i cil&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.503Z

Lul Berisha vihet balle per balle me Colin

Tirane- Sy me sy jane perballur dje i cilesuari si kreu i "Bandes se Durresit Lulzim Berisha me te penduarin e saj Adriatik Coli. Pa nisur ende seanca gjyqesore, forcat e biskut, te maskuara dhe me anti-plumb kane sjelle te penduarin ne salle. Blute jane vendosur rreth e perreth tij ne menyre qe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.518Z

I thoni Lulzim Bashës JO!

Nga Nimfa Hakani Lulzim Basha është e ardhmja e PD. Ai është Ramiz Alia i Sali Berishës. Fytyrë e lëmuar që nuk plaket kurrë. Tipiku “intelektual” që s’ka bosht të kundërshtojë të zotin, dhe bën çfarë i zoti e urdhëron duke nxjerrë fytyrën fëminore qe sndryshon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.908Z

Lul Berisha lë qelinë për stadiumin e Kavajës

Kreu i së ashtëquajturës Banda e Durrësit, Lulzim Berisha ka lënë qelinë sot, për të shijuar për disa orë ajrin e lirisë. Ai ka qenë i pranishëm në stadiumin "Besa" të Kavajës për të ndjekur një ndeshje mes të dënuarve dhe Kombëtares së Shqipërisë. Minikampionati i futboll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama