Rezultate te kerkimit per termin: +Lul +Berisha

Total: 1070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.058Z

Lul Berisha mbrohet nga avokatët e gjykatës

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniKreu i “Bandës së Durrësit” dhe dy bashkëpunëtorë të tij do të mbrohen gjatë procesit gjyqësor nga avokatë të caktuar nga gjykata. Vendimi është dhënë në seancën e djeshme në ngarkim të të akuzuarve për një sërë krimesh të rënda. Vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.284Z

Lul Berisha, 9 mijë faqe për trafikun e drogës

Antimafia italiane sjell në Shqipëri dosjen e trafikut të drogës ndaj organizatave kriminale të Durrësit, të kryesuara nga Lul Berisha dhe Indrit Dokle, aktualisht në gjykim për disa vrasje në qytetin bregdetar. Janë 9 mijë faqe përgjime dhe dëshmi të realizuara në dy vjet, të cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.221Z

Lul Berisha mbetet në burg, gjykata refuzon lirimin e parakohshëm

Gjykata e Durrësit rrëzoi kërkesën e të Lulzim Berishës, për lirim të parakohshëm nga burgu. Kërkesa e tij u kundërshtua nga Prokuroria e Durrësit, që e konsideroi të padrejtë lirimin e parakohshëm. Lul Berishës i kanë mbetur edhe 6 vjet burg për të vuajtur. Lulzim Berisha, njih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.712Z

Operohet Lul Berisha, shtyhet gjyqi

Autori i Lajmit: red.Dështon seanca e parë gjyqësore për këtë sezon në ngarkim të “Bandës së Durrësit”. Burime nga Gjykata e Krimeve të Rënda bëjnë të ditur se shkak për shtyrjen e seancës është bërë mungesa e disa të pandehurve, mes tyre dhe Lulzim Berishës, si dhe disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.965Z

Lul Berisha: Te deshmoje kryeministri

Pakti vazhdon. Lul Berisha dhe Indrit Dokle kane dale njeri pas tjetrit nga salla e gjyqit pas nje vendimi te dhene nga trupi gjykues ne lidhje me rrezimin e disa kerkesave dhe provave te kerkuara nga mbrojtja. Dalja e tyre nga salla nuk i ka dhene as ne kete seance mundesi te penduarit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.999Z

Lul Berisha: Silleni këtu Kryeministrin që të dëshmojë

Lul Berisha dhe Indrit Dokle kanë dalë dje në mënyrë demonstrative njëri pas tjetrit nga salla e gjyqit, pas një vendimi të dhënë nga trupi gjykues, në lidhje me rrëzimin e disa kërkesave dhe provave të kërkuara nga mbrojtja. Dalja e tyre nga salla nuk i ka dhënë as në këtë seanc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.496Z

“Lul Berisha mendoi se do e pushkatonin”

• Lulzim Berisha, ka menduar se po e dërgonin për pushkatim, kur menjëherë pas seancës gjyqësore ........në Gjykatën e Krimeve të Rënda është prangosur nga këmbët dhe duart dhe është mbyllur në një furgon të blinduar për t’u dërguar në qelitë e burgut 302.Ky

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama