Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnja

Total: 4348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.258Z

Besëlidhja “show”, tenis 6-0 me Adën. Deshton Tomori

Besëlidhja dëshmoi se e ka marrë seriozisht rikthimin në Kategorinë Superiore, teksa u shkarkua plotësisht mbi velipojakët e ADAs. Ivanaj shënoi 3 gola, Lika 2 dhe Basriu një. * * * Pogradeci fitoi me Lushnjën 1-0, me golin e shënuar në minutën e fundit nga Cerepei. * * * Edhe Bili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama