Rezultate te kerkimit per termin: +Lutemi

Total: 7369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.630Z

Qëllon me pistoletë në drejtim të një makinë, arrestohet 22-vjeçari

Tiranë, 13 shtator NOA Një 22-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka qëlluar me pistoletë në drejtim të një makine. Specialistët e seksionit Kundër Krimeve ndaj Jetës dhe Shëndetit në Policinë e Tiranës, kryen dje arrestimin e 22-vjeçarit Lorenc Kajo, lindur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.631Z

Aksident në Fushë-Krujë, dy të plagosur

Fushë-Krujë, 13 shtator NOA Dy të plagosur rëndë është bilanci i një aksidenti rrugor që ndodhi paraditen e sotme në aksin Fushë-Krujë-Tiranë, në afërsi të Niklës. Burime nga policia thanë se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.671Z

Policia identifikon autorin e vjedhjes së një banese, e lë të lirë se ishte i mitur

Devoll, 15 shtator, NOA Forcat e policisë së Korçës kanë mundur të identifikojnë autorin e vjedhjes së një banese në fshatin Bitinckë të rrethit të Devollit. Sipas të dhënave policore për agjencinë e Lajmeve NOA, banesa në fjalë është e Rudi Kambos dhe pas një pune disa dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.665Z

Norvegji, zgjedhjet i fiton sërish e majta e cila qeveris aktualisht vendin

Oslo, 15 shtator, NOA Ndryshe nga disa procese zgjedhore kohët e fundit në disa vende evropiane ku e djathta ka fituar bindshëm ndaj së majtës qeverisëse, në Norvegji duket se kjo gjë nuk ka ndodhur. Sipas të dhënave zyrtare, në vendin nordik Norvegji koalicioni qeverisës i qendrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.665Z

Një vit pas krizës ekonomike në SHBA, Obama thirrje për ndryshime rregullash

  Washington, 14 shtator NOA-Presidenti i SHBA-së, Barak Obama do të mbajë një fjalim të rëndësishëm një vit pasi sistemi financiar amerikan ishte në prag të falimentimit. Ai do t'i flasë Wall Street-it që ka rritur tashmë besimin, besim si në pozitën financiare dhe në aftësin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.804Z

Zjarr në tregun e Kukësit, digjet dyqani por nuk ka të lënduar

Kukës, 25 gusht, NOA Një zjarr i madh ka shpërthyer mëgjesin e sotëm në zonën e tregut industrial të qytetit të Kukësit, në një dyqan, i cili ka përbërë një rrezik të madh për banorët e banesave përreth. Sipas të dhënave policore për agjencinë e Lajmeve NOA, zjarri përfs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.018Z

Arrestohet nga policia teksa i qëndronte pranë në spital gruas që përplasi me makinë

Tiranë, 26 gusht NOA - Një 20-vjeçar është arrestuar nga hetuesit të aksidenteve në spital ku po i qëndronte pranë kalimtares që përplasi me makinën e tij. Fatbardh Byberi, 20-vjeç, lindur në Tropojë dhe banues në Institut Bujqësorë, i dënuar më parë për grabitje është arr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama