Rezultate te kerkimit per termin: +Madje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.586Z

Arvizu: KQZ e pavarur, madje edhe nga Parlamenti

Arvizu: KQZ e pavarur, madje edhe nga Parlamenti Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu ka kërkuar nga klasa politike në Shqipëri të respektojnë pavarësinë e KQZ-së. Në një prononcim për mediat nga Vora, diplomati amerikan ka theksuar se nuk mund të ndryshohen rregullat në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.772Z

“Shqipëria është në Evropë dhe madje fuqishëm”

06-09-2011 / Gazeta 55 Deputetët austriakë vizitë në ShkodërShqipëria është në rrugë të mbarë të integrimit evropian, kjo për faktin se qeveria Shqiptare ka bërë ndryshime të mëdha këto vitet fundit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.709Z

Mbesa në mbrojtje të gjyshit Berisha, madje edhe me fyerje (FOTO)

Dasara Malltezi, 17 vjeç, është vajza më e madhe e çiftit Argita dhe Jamarbër. Mbesa e Berishës, edhe pse ende e vogël në moshë, ka qejf që të merret me politikë. Gazeta Shekulli është marrë me Dasarën, e cila është gjimnaziste pranë Ismail Qemalit. Sipas Shekull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.980Z

Madje edhe golfi

Sportet kryesore në Kosovë, futbolli dhe basketbolli, ende nuk ia kanë dalë të depërtojnë në arenën ndërkombëtare. Por, kjo nuk vlen edhe për golfin, sportin më të ri në vendin tonë. Federata Botërore e Mini Golfit i ka ftuar dy lojtarët kosovarë, Arben Alijajn e Lavdim Zylfiun, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.736Z

FOTOT/ Delfini ra në dashuri me të, madje bënte edhe seks

Nga të gjitha lajmet e çuditshme në vitet 1960, pak janë kaq interesante sa një eksperiment me kafshët në Ishujt Virgjin të SHBA në vitin 1965. Për dhjetë javë, në një vilë të bukur në ishullin St. Thomas, një neurolog i quajtur John C. Lilly, tentoi që ti mësonte një delfini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.307Z

Nuk jam aspak krenar që jam shqiptar, madje më vjen turp

Nga Mentor Kikia Dy fundjava punuam me vullnetarët e Korpusit të Vullnetarëve për pastrimin e plazhit dhe parkut të pishave ne zonën turistike të Spillesë, tashmë nën administrimin e bashkisë Rrogozhinë. Mblodhëm atje edhe bishtat e cigares dhe tapat e shishesve, duke i dhuruar bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.841Z

Doda: Olldashi u la vetëm madje edhe u godit

Në një fjalim të fortë të mbajtur në parlament, i papritur edhe për shumë nga deputetët, deputetja demokrate Mesila Doda akuzon indirekt deputetët demokrat dhe drejtuesit e kësaj force se deputeti Sokol Olldashi u la vetëm në përpjekjen e tij për të ndryshuar të djathtët, madje sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama