Rezultate te kerkimit per termin: +Madje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.709Z

Mbesa në mbrojtje të gjyshit Berisha, madje edhe me fyerje (FOTO)

Dasara Malltezi, 17 vjeç, është vajza më e madhe e çiftit Argita dhe Jamarbër. Mbesa e Berishës, edhe pse ende e vogël në moshë, ka qejf që të merret me politikë. Gazeta Shekulli është marrë me Dasarën, e cila është gjimnaziste pranë Ismail Qemalit. Sipas Shekull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.980Z

Madje edhe golfi

Sportet kryesore në Kosovë, futbolli dhe basketbolli, ende nuk ia kanë dalë të depërtojnë në arenën ndërkombëtare. Por, kjo nuk vlen edhe për golfin, sportin më të ri në vendin tonë. Federata Botërore e Mini Golfit i ka ftuar dy lojtarët kosovarë, Arben Alijajn e Lavdim Zylfiun, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.736Z

FOTOT/ Delfini ra në dashuri me të, madje bënte edhe seks

Nga të gjitha lajmet e çuditshme në vitet 1960, pak janë kaq interesante sa një eksperiment me kafshët në Ishujt Virgjin të SHBA në vitin 1965. Për dhjetë javë, në një vilë të bukur në ishullin St. Thomas, një neurolog i quajtur John C. Lilly, tentoi që ti mësonte një delfini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.307Z

Nuk jam aspak krenar që jam shqiptar, madje më vjen turp

Nga Mentor Kikia Dy fundjava punuam me vullnetarët e Korpusit të Vullnetarëve për pastrimin e plazhit dhe parkut të pishave ne zonën turistike të Spillesë, tashmë nën administrimin e bashkisë Rrogozhinë. Mblodhëm atje edhe bishtat e cigares dhe tapat e shishesve, duke i dhuruar bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.841Z

Doda: Olldashi u la vetëm madje edhe u godit

Në një fjalim të fortë të mbajtur në parlament, i papritur edhe për shumë nga deputetët, deputetja demokrate Mesila Doda akuzon indirekt deputetët demokrat dhe drejtuesit e kësaj force se deputeti Sokol Olldashi u la vetëm në përpjekjen e tij për të ndryshuar të djathtët, madje sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.780Z

Fevziu: Rama dhe Meta se durojnë dot njëri-tjetrin, madje e përçmojnë

Një ditë pasi shkruante se koalicioni Rama-Meta ka rënë, sot Blendi Fevziu ka bërë një histori të marrëdhënieve të tyre. Ai thotë se ata nuk e durojnë dot njëri-tjetrin. Madje, sipas Fevziut, ata përçmohen, por detyrohen të qendrojnë bashkë për shkak të pushtetit. Histori e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.813Z

VIDEO/ Rama nuk i jep dorën, madje as i hedh sytë Flamur Bimes

Për kryetarin e Bashkisë së Gjirokastrës, Flamur Bime e shtuna ishte një ditë e sikletshme. Me protokoll duhet të priste kryeministrin Rama që zbriti në qytetin jugor për të kryer disa inspektime të investimeve publike, nën hijen e akuzave të Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama