Rezultate te kerkimit per termin: +Malin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.827Z

Myslimanët lutje në Malin e Arafatit

Më shumë se dy milionë myslimanë nga e gjithë bota janë mbledhur sot në malin Arafat të Arabisë Saudite në pikën kulmore të pelegrinazhit të haxhillëkut.Turma të haxhëve të veshur me të bardha filluan të mbërrinin para agimin në qytetin e shenjtë të Mekës. Kjo është pika ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

13-vjecarja ngjitet ne malin Everest

0 Malavath Poorna eshte vetem 13-vjece dhe ndryshe nga cdo moshatar ajo ka nje rekord ne jeten e saj 13-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.302Z

Festa në malin e Tomorrit

Në malin e Tomorrit është zhvilluar festa e njohur e besimtarëve bektashi. Në ceremonitë e zhvilluara kanë marrë pjesë edhe ministrat Basha dhe Pollo. Ata kanë vizituar të qenë e Kulmakut në malin e Tomorrit të shoqëruar nga prefekti i qarkut.Më pas ministrat uruan në teq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.213Z

Zjarr i fuqishem ne malin Tarabosh

PUBLICITET Nje zjarr i fuqishem ka perfshire malin e Taraboshit prane zones se antenave te televizionit dhe te telefonive celularebr br Zjarri ka filluar rreth nje ore e gjysme me pare 2000 ne zonen e Oblikes por si rrjedhoje e eres ai ka perparuar duke mberritur tek antenat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.427Z

Rreth 30 mijë pelegrinë vizitojnë malin e Tomorit

Festa Ditt e shenjta t bektashianve mbledhin besimtart pr festn e Kulmakut Dy ministra t kabinetit “Berisha” kan uruar besimtart bektashinj pr festn e Kulmakut n malin Tomor. Ministri i Brendshm, Lulzim Basha, ministri i Novacionit, njkohsisht deputeti i ktij qarku, Genc Pollo, ishin dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.399Z

Tomorr, aty ku barbarët po rrafshojnë malin!

Nga Irena Shabani www.irenashabani.com   Mali i Tomorrit po firon! Ai të kujton pa fund filmin Mbërritën barbarët, aq e theksuar është gjurma e shkatërrimit që po hapet si një plagë e stërmadhe mbi të. Pllaja kilometrike të ngrëna e të gërryera në një luftë të madhe mes m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.894Z

NATO ende pune per Malin e Zi

Transmetuar me 28012014 - 1753 Anders Fogh Rasmusen PUBLICITET Bruksel 20 janar 2014 NOAal- Sekretari i pergjithshem i NATO-s Anders Fogh Rasmusen ne raportin vjetor te kesaj aleance per Malin e Zi e lavderoi kete vend duke theksuar se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama