Rezultate te kerkimit per termin: +Malit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.859Z

Nishani ne Mal te Zi takime me kreret e shtetit vizite ne Tuz Ulqin dhe Tivar

Transmetuar me 23032015 - 0758 Podgorice 23 mars 2015 NOAal- Presidenti Bujar Nishani se bashku me Zonjen e Pare Odeta Nishani dhe ne krye te delegacionit zyrtar po zhvillon nje vizite shteterore ne Republiken e Malit te Zi me ftese te homologut te tij Fili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.862Z

Presidenti Nishani zhvillon vizitë shtetërore në Mal të Zi

23 mars 2015 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani së bashku me Zonjën e Parë, Odeta Nishani dhe në krye të delegacionit zyrtar po zhvillon një vizitë shtetërore në Republikën e Malit të Zi me ftesë të homologut të Tij, Sh.T.Z Filip Vujanovic. Gjatë kësaj vizite dyditore P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.543Z

Humben ne malin e ikes dy turiste italian gjenden pas 24 oresh VIDEO

Vlore 2 maj 2016 NOAal - Dy italiane te cilet rezultonin te zhdukur prej 24 oresh jane gjetur sot ne malin e ikes ne Himarebr br Mesohet se shtetasit Luis R 25 vjec banues ne Ankona Itali dhe Piero A 30 vjec banues ne Trevizio Itali u gjeten ne afersi te Terbacit shume prane vendit ku kishin humbu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.096Z

Serge Aurier i shpeton jeten lojtarit kundershtar

brbrTrajneri i Malit Alain Giresse ka falenderuar mbrojtesin e Paris Saint-Germain Aurier i cili njihet per problemet e tij me policine per ndihmen qe i ka dhene sulmuesit Moussa Doumbia gjate kualifikueseve te botes ne Afrike Doumbia kishte gelltitur gjuhen dhe ne ate moment Serge Aurier bashke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.715Z

Shprehje diskriminuese per shqiptaret Mali i Zi terheq fjalorin nga tregu

Transmetuar me 24092016 - 0954 Kryesia e Akademise se Shkencave dhe Arteve e Malit te Zi ka terhequr nga shitja nje fjalor te diskutueshem te gjuhes malazezebr br Fjalori i cili ka dale ne treg ne dhjetevjetorin e pavaresise se Mal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Kapet 500 kg mariuhane ne Bari

brbrRikthehet trafiku i droges me gomone nga Shqiperia drejt Italise Policia e Barit ne bashkepunim me ate shqiptare dhe te malit te zi sekuestroi 500 kg marihuane qe po transportohej me nje gomone rreth 100 km larg brigjeve italiane por pa mundur te kape trafikantet Sipas drejtorit te kufirit ne P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.522Z

Qeveria e Malit të Zi ndalon Facebook-un nëpër institucione

Podgoricë -Rrjetet e komunizmit masiv, të tilla si Facebook-u, apo YouTube, janë ndaluar nëpër zyrat e institucioneve në Malin e Zi. Vendimi u mor, për shkak të numrin të shumtë të vizitorëve në këto faqe, në një kohë që punonjësit janë brenda orarit të punës. Që nga dita e so

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama