Rezultate te kerkimit per termin: +Mancesteri

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.843Z

Mancesteri fluturon, Celsi ndalet

Sokol Xhihani Mancesteri ka arritur te hedhe nje hap te sigurt drejt objektivit qe ka per te parakaluar Arsenalin. Skuadra e Ser Aleks Fergusonit ka arritur nje fitore te thelle 4-0 kunder Sanderlendit, qe drejtohet nga Roi Kin. Golat e shenuar ne pjesen e pare nga Runi, Luis Saha dhe Kristiano Rona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.765Z

Mancesteri, favorit edhe ne kupe

Mancester Junajtid siguroi nje fitore te thelle, 4-1 ndaj Derbi Kauntrit, ne ndeshjen e kupes se Anglise. Junajtid e nisi shume kire ndeshjen duke shenuar me ane te Nani. Nje gol i anuluar i Ronaldos. Djajte gjeten golin e dyte me ane te Gibsonit. Ronaldo shenoi per Junajtid golin e trete vetem tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.392Z

Lampard: Nje humbje tjeter dhe Mancesteri dorezohet

Frenk Lampard paralajmeron Mancester Junajtid se nje humbje tjeter do t'i largoje ata nga beteja per titull. Ekipi i Ser Aleks Ferguson ndodhet tete pike pas Celsit, qe kryeson bashke me Liverpulin. Lampard insiston se ekipi i tij duhet te fitoje tani ndeshjet e Liges se Kampioneve. Ai thekson: "Jem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.833Z

Mancesteri ben Ronaldon lojtarin me te paguar

Lojtari qe fitoi Topin e Arte, Kristiano Ronaldo eshte paguar deri tani me 120 mije sterlina ne jave te ekipi i tij, Mancester Junajtid. Nderkohe, sulmuesit i eshte bere nje oferte tjeter, pra nje pagese ekstra, me 30 mije sterlina ne jave, qe te qendroje edhe me gjate te ekipi i djajve. Mancesteri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.318Z

Mancesteri, sot ndaj Sëlltik

Nga Altin Latifi Mancesteri i druhet shumë mbështetjes së zjarrtë të tifozerisë skoceze në ndeshjen e sotme ndaj Sëlltikut, e vlefshme për grupin E të Champions League. Trajneri Ferguson deklaroi se skocezët do të jenë shumë të inatosur me humbjen e pësuar dy javë më parë. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.228Z

Barcelona loje, Mancesteri barazimin

Jeton Selimi Barcelona-Mancester 0-0 Barcelona: Valdez, Zambrota, Markez, Milito, Abidal, Ksavi, Ture, Deko (Henri 77'), Mesi (Kerkic 62'), Eto, Injesta. Trajner: Frenk Rajkard Mancesteri: Van der Sar, Hargrivs, Ferdinand, Braun, Evra, Kerrik, Skols, Park, Runi (Nani 76'), Tevez (Gigs, 84'), K.Ronal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.144Z

Triplete e Runit, Mancesteri pret ndonje gabim te Celsit

Uejni Runi shenoi nje triplete ne ndeshjen e djeshme ndaj Portsmuthit, teksa "Djajte e Kuq" fituan 4-1 ne fund te takimit. Me kete fitore, Mancesteri ndjek Celsin ne krye te klasifikimit, ne gare per te fituar titullin kampion te Premier Liges. Kjo ishte fitorja e dyte radhazi, e para pas dy muajve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama