Rezultate te kerkimit per termin: +Mancesteri

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.699Z

Ferguson: “Kemi shanse të mëdha për finalen”

(Albania Sport Agency) - Trajneri Alek Ferguson tha sed Junaitid nuk duhet ta lejojë Milanin të shënojë nëse dëshiron të mbajë gjallë ëndërrën për trofeun e Ligës së Kampioneve. Mancesteri, që ka shënuar më shumë gola se cdo ekip tjetër në Premiership, mbërrin në Itali pas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.393Z

Soset durimi, Ferguson tërbohet nga Ronaldo

Soset durimi, Fergusoni e tifozët tërbohen me Kristiano Ronaldon. Trajneri i Mancesterit nuk mund ta tolerojë më situatën dhe ka humbur durimin me yllin portugez. Teknikut skocez nuk i kanë pëlqyer aspak deklarimet e mesfushorit të "Djajve të kuq', i cili mbështeti deklaratat e presedintit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Mançester - Milan, çështje “djajsh”

ASA (Albania Sport Agency)- Mancester Junaitid e Milani, një fat i shkruar në historinë e futbollit. Pasi të dyja skuadrat që do të përballen të martën në "Old Traford" (ora 20:45) për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve kanë shumë gjëra të përbashkëta, edhe pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.843Z

Runi: "Do shkeputemi nga Arsenali"

Sulmuesi i Mancesterit, Uejni Runi, eshte i bindur se skuadra e tij do te arrije te shkeputet nga Arsenali gjate periudhes se festave. "Eshte ceshtje ditesh", - tha ai per mediat angleze. "Diferenca jone eshte e vogel dhe ne te ardhmen ne do te jemi siper tyre". Ne ndeshjet e fundit si Mancesteri, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Maldini: Nuk kemi frikë nga Mançesteri

ASA (Albania Sport Agency)- "Motivimi ynë i vërtetë është se luajmë për të realizuar objektivin numër një të sezonit". Kjo është deklarata e Paolo Maldinit dhënë në konfererencën e shtypit në prag të ndeshjes Mancester Junaitid-Milan "Historia e 20 viteve të fundit e Milanit tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.309Z

Runi: “Do ta kalojmë Arsenalin”

Sulmuesi i Mancesterit, Uejni Runi është i bindur se skuadra e tij do ta kalojë Arsenalin gjatë përiudhës së festave. "Është cështje ditësh", - tha ai për mediat angleze. "Diferenca jonë është e vogël dhe në të ardhmen ne do të jemi sipër tyre". Në ndeshjet e fundit, si Mance

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.314Z

Merr fund telenovela Runi qendron te Junaitid

Surprize te Mancesteri Uejni Runi firmosi nje kontrate te re qe e lidh me Junaitid deri ne vitin 2015. Ne fakt ditet e fundit pati shume zhurme ne lidhje me te ardhmen e sulmuesit te famshem te djajve te kuq e te Kombetares angleze por mengjesin e djeshem klubi nga Mancesteri lajmeroi se ai kishte f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama