Rezultate te kerkimit per termin: +Mancesteri

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.692Z

ISIS i pret kokën pengut britanikparalajmërim për David Kamerun

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Një tjetër peng është ekzekutuar nga militantët e Shtetit Islamik. Bëhet fjalë për pengun britanik Alan Henning, babai i dy fëmijëve me origjinë nga Mancesteri. Lajmi raportohet ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.639Z

Mancester Junajtid kerkon Xhixhi Bufonin

Angli Rikthehet dashuria e Mancester Junajdit per Xhanluixhi Bufon. Sipas caughtoffside.com mbrojtesi ekstrem i Juventusit eshte rikthyer ne shenjestren e Ser Aleks Fergusonit trajnerit te Red Devils-ave i cili ne te kaluaren kishte kerkuar disa here qe ta merrte Bufonin nga Italia per ta cuar te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.131Z

Inter, ne sulm per Tevez

Interi duket shume prane marreveshjes me Mancester Junajtid, per te blere lojtarin argjentinas, Karlos Tevez. Sulmuesi nuk po gjen hapesire ne radhet e djajve dhe nuk ka rinovuar me ekipin e Aleks Fergusonit. Interi eshte i interesuar per te pasur ne sherbim argjentinasit, qe pelqehet nga trajneri M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.133Z

Zherard rrezikon Ligen e Kampioneve

Kapiteni i Liverpulit, Stiven Zherard do te mbetet jashte formacionit, ne dy ndeshjet e radhes, ndaj Portsmuthit dhe Mancester Sitit. Zherard rrezikon te humbe edhe ndeshjen e Liges se Kampioneve, ndaj Real Madridit, mungese e cila mund te prishe pune dhe ka shqetesuar liverpulasit. Trajneri Rafa Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.767Z

Uejni Runi eshte lojtari me i shemtuar i globit

Eshte Uejni Runi lojtari me i shemtuar i planetit. Keshtu mendojne 33% e 2500 femrave qe kane marre pjese ne sondazh dhe qe kane votuar pikerisht sulmuesin e Mancesterit si me pak terheqesin nga te gjithe. Shreku (nofka e re e Runit), ka lene pas ne kete klasifikim Ronaldinjon e Barcelones dhe shoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.126Z

Huntelar, Ajaksi kunder Arsenalit

Ajaksi hodhi poshte zerat per nje transferim te mundshem te Klas-Jan Huntelar te Arsenali. Sulmuesi i perfaqesueses holandeze shenoi 33 gola sezonin e kaluar me fanellen e Ajaksit dhe spekulimet e medies raportuan se ai do te kalonte kesaj vere ne Premier Lige te Arsenali ose te Mancesteri. Gjithses

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Mancesteri thyen cdo rekord

Mancester Junajtid fiton 282-0! Kryesuesit e "Premier League" kane plot tre muaj qe nuk pesojne asnje gol. Mancester Junajtid nuk peson asnje gol ne 12 ndeshje te Premier Lige, duke thyer nje rekord te ri, ne nje kohe qe klubet e tjera te Premier Liges, kane pesuar plot 282 gola ne total. Portieri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama