Rezultate te kerkimit per termin: +Mancesteri

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.318Z

Mancesteri, sot ndaj Sëlltik

Nga Altin Latifi Mancesteri i druhet shumë mbështetjes së zjarrtë të tifozerisë skoceze në ndeshjen e sotme ndaj Sëlltikut, e vlefshme për grupin E të Champions League. Trajneri Ferguson deklaroi se skocezët do të jenë shumë të inatosur me humbjen e pësuar dy javë më parë. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.228Z

Barcelona loje, Mancesteri barazimin

Jeton Selimi Barcelona-Mancester 0-0 Barcelona: Valdez, Zambrota, Markez, Milito, Abidal, Ksavi, Ture, Deko (Henri 77'), Mesi (Kerkic 62'), Eto, Injesta. Trajner: Frenk Rajkard Mancesteri: Van der Sar, Hargrivs, Ferdinand, Braun, Evra, Kerrik, Skols, Park, Runi (Nani 76'), Tevez (Gigs, 84'), K.Ronal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.144Z

Triplete e Runit, Mancesteri pret ndonje gabim te Celsit

Uejni Runi shenoi nje triplete ne ndeshjen e djeshme ndaj Portsmuthit, teksa "Djajte e Kuq" fituan 4-1 ne fund te takimit. Me kete fitore, Mancesteri ndjek Celsin ne krye te klasifikimit, ne gare per te fituar titullin kampion te Premier Liges. Kjo ishte fitorja e dyte radhazi, e para pas dy muajve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.609Z

Mancesteri ruan kreun Arsenali e ndjek

Arber Hoxha Skuadrat angleze kane luajtur dje javen e 23-te, te Premier Liges, ku nuk ndyshon diferenca ndermjet dyshes kryesuese Mancester Junaited dhe Arsenal, qe kane kater pike me shume se Celsi ndjekes. "Topcinjte" e Arsen Vengerit dominuan me rezultatin 3-0 derbin ndaj Fulhemit, "djajte" kalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.843Z

Bekam: Fergusoni me largoi nga Mancesteri

Pese vjet pas divorcit te Dejvid Berkamit me Mancester Junajtid, ka qene futbollisti anglez, qe ka deklaruar se nga "djajte e kuq" e ka larguar Ser Aleks Ferguson. "Nuk eshte e vertete se kam dashur te largohem nga Mancesteri, - tha Bekam. - Te gjithe ata qe thone kete, vetem genjejne. Drejtuesit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.699Z

Ferguson: “Kemi shanse të mëdha për finalen”

(Albania Sport Agency) - Trajneri Alek Ferguson tha sed Junaitid nuk duhet ta lejojë Milanin të shënojë nëse dëshiron të mbajë gjallë ëndërrën për trofeun e Ligës së Kampioneve. Mancesteri, që ka shënuar më shumë gola se cdo ekip tjetër në Premiership, mbërrin në Itali pas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.393Z

Soset durimi, Ferguson tërbohet nga Ronaldo

Soset durimi, Fergusoni e tifozët tërbohen me Kristiano Ronaldon. Trajneri i Mancesterit nuk mund ta tolerojë më situatën dhe ka humbur durimin me yllin portugez. Teknikut skocez nuk i kanë pëlqyer aspak deklarimet e mesfushorit të "Djajve të kuq', i cili mbështeti deklaratat e presedintit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama