Rezultate te kerkimit per termin: +Manchester +United

Total: 8158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.380Z

Manchester United kerkon Schweinsteiger

Sipas caughtoffside.com Manchester United kerkon prej kohesh nje zevendesues per Paul Scholes dhe eshte i gatshem te ofroje 39 milione euro per mesfushorin e Bayern Munchen Bastian Shweinsteiger. Per lojtarin e Bayern Munchen jane te interesuar edhe Real Madrid Inter dhe Chelsea.Trajneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.343Z

Meireles drejt Manchester United?

Mediat portugeze shkruajnë se mesfushori i Portos, Raul Meireles, mund të jetë në rrugë për të kaluar te Manchester United. "A Bola" shkruan se drejtuesit e Portos, virtualisht e kanë futur Meireles në listën e shitjeve, derisa kërkojnë të nxjerrin më shumë para pas sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.105Z

Cambridge mund Manchester United

0 brbr brbrQyteti i famshem per Universitetin ka ndaluar ne nje barazim pa gola nje nga ekipet e futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.467Z

Shkatërrohet Manchester United

Manchester City ka shkatërruar Manchester Unitedin para tifozëve të vet në Old Trafford me rezultat 6-1 në derbin lokal më të madh anglez. Ndeshjen filloi ta dominonte United me disa goditje nga distanca, por kur City filloi ta marrë veten, atëherë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.718Z

Chelsea përmbyt Manchester United

Chelsea ka arritur t’i revanshohet Manchester United pasi e ka mposhtur atë me rezultat 5-4 pas kohës shtesë për ta eliminuar nga Capital Cup. Të dy skuadrat në fushë u paraqiten pa yjet e tyre kryesor, por Chelsea megjithatë në pjesën e dytë aktivizoj disa nga yjet e saj, gjë e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.485Z

Manchester United pranë titullit

Manchester United ka shënuar fitore të lehtë në Old Trafford me rezultat 2-0 ndaj Queens Park Rangers, duke thelluar diferencën me Manchester Cityn në tetë pikë dhe duke prekur titullin gjashtë javë pa përfunduar sezoni. Ishte kjo një sfid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.078Z

Manchester United prek titullin

Manchester United ka mposhtur Blackburnin me rezultat 2-0, për të zgjeruar kështu diferencën me rivalin e drejtpërdrejt për titull, Manchester Cityn. Ishte kjo një fitore e arritur me vështirësi nga Djajtë e Kuq, të cilët i dhanë shpr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama