Rezultate te kerkimit per termin: +Mancini

Total: 1491
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.994Z

Gjobitet Mancini

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini është shpallur fajtor për sjellje të pahijshme nga Federata e Futbollit të Anglisë. Megjithatë, 45 vjeçari i është shmangur suspendimit duke u gjobitur 20 mijë funta. Dënimi erdhi si rezultat i agresionit të tij në ndeshjen kundër Everto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.910Z

Mancini i qetë

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka përjashtuar sugjerimet se presioni ndaj tij është shtuar pas eliminimit nga FA Cup të mërkurën pas humbjes nga Stoke me rezultat 3-1. Pavarësisht se ekipi i tij ka fituar vetëm dy nga tetë ndeshjet e fundit, Mancini ka insistuar se nuk ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.522Z

Mancini lavdëron Tevezin

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini e përshkroi realizatorin e golit të fitores 1-0 ndaj Swansea Cityt, Carlos Tevez si “futbollist i domosdoshëm” për ekipin e tij. Goli i argjentinasit në minutën e 61-të i solli Cityt pikë të plota ndaj Swanseas dhe Mancini lavdëroi ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.733Z

Mancini injoron kritikat

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka insistuar se nuk është i interesuar për mendimet e kritikëve të tij. Mancini fitoi titullin e Premierligës stinorin e shkuar dhe ka bërë nismë pa humbje në edicionin e ri. Mirëpo, italiani është kritikuar për rezultatet e dobëta të eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.257Z

Mancini: Forca Inter!

Roberto Mancini është shprehur shumë i lumtur për rikthimin në stolin e Interit. Italiani do të zëvendësoj të shkarkuarin Walter Mazzarri. Mancini që ka qenë edhe më parë trajner i Interit, ku ka fituar tituj të Serie A, rikthimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.154Z

Mancini dëshiron Bayern Munichun

Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, i ka bërë ballë ofertës nga kombëtarja e Nigerisë, në kërkim të një detyre tjetër ku do të menaxhonte ndonjë klub. Mancini është lidhur me detyrën e përzgjedhësit të kësaj kombëtareje afrikane për dy evenimentet, atë të Kupës së K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.455Z

Mancini mëson nga Fergusoni

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka thënë se e konsideron homologun e tij nga rivali Manchester United, Sir Alex Ferguson si “mësues” derisa përgatitet për përballjen e tyre të dielën. Dy skuadrat e para në renditjen e Premierligës ndeshen në Old Trafford ku Mancini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama