Rezultate te kerkimit per termin: +Mancini

Total: 1491
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.522Z

Mancini lavdëron Tevezin

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini e përshkroi realizatorin e golit të fitores 1-0 ndaj Swansea Cityt, Carlos Tevez si “futbollist i domosdoshëm” për ekipin e tij. Goli i argjentinasit në minutën e 61-të i solli Cityt pikë të plota ndaj Swanseas dhe Mancini lavdëroi ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.733Z

Mancini injoron kritikat

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka insistuar se nuk është i interesuar për mendimet e kritikëve të tij. Mancini fitoi titullin e Premierligës stinorin e shkuar dhe ka bërë nismë pa humbje në edicionin e ri. Mirëpo, italiani është kritikuar për rezultatet e dobëta të eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.257Z

Mancini: Forca Inter!

Roberto Mancini është shprehur shumë i lumtur për rikthimin në stolin e Interit. Italiani do të zëvendësoj të shkarkuarin Walter Mazzarri. Mancini që ka qenë edhe më parë trajner i Interit, ku ka fituar tituj të Serie A, rikthimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.154Z

Mancini dëshiron Bayern Munichun

Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, i ka bërë ballë ofertës nga kombëtarja e Nigerisë, në kërkim të një detyre tjetër ku do të menaxhonte ndonjë klub. Mancini është lidhur me detyrën e përzgjedhësit të kësaj kombëtareje afrikane për dy evenimentet, atë të Kupës së K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.455Z

Mancini mëson nga Fergusoni

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka thënë se e konsideron homologun e tij nga rivali Manchester United, Sir Alex Ferguson si “mësues” derisa përgatitet për përballjen e tyre të dielën. Dy skuadrat e para në renditjen e Premierligës ndeshen në Old Trafford ku Mancini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.418Z

Mancini synon tituj

Menaxheri i ri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, synon të përfundojë pritjen 33 vjeçare për një titull të rëndësishëm, pas marrjes së drejtimit të ekipit nga Eastlands. 45 vjeçari e udhëhoqi Interin drejt tre titujve të njëpasnjëshëm në Serie A, duke përfunduar pritjen e gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.972Z

Mancini e dëshiron Balotellin

Menaxheri i ri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, dëshiron të transferojë sulmuesin e Interit, Mario Balotelli. E përditshmja sportive italiane Tuttosport ka njoftuar të hënën se Mancini është i gatshëm të paraqesë ofertë për Balotellin, derisa Inter pret ardhjen e sulmuesit maqedo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama