Rezultate te kerkimit per termin: +Mancini

Total: 1491
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.972Z

Mancini e dëshiron Balotellin

Menaxheri i ri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, dëshiron të transferojë sulmuesin e Interit, Mario Balotelli. E përditshmja sportive italiane Tuttosport ka njoftuar të hënën se Mancini është i gatshëm të paraqesë ofertë për Balotellin, derisa Inter pret ardhjen e sulmuesit maqedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.454Z

Mancini e do Balotellin

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka konfirmuar interesimin e tij për sulmuesin e Interit, Mario Balotelli. Strategu italian, i cili ndihmoi zhvillimin e tinejxherit në Giuseppe Meazza, ka thënë se do ta transferonte atë menjëherë në Eastlands. Balotelli nuk ka vend të sigurt n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.749Z

Mancini mbetet në City

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka mohuar spekulimet rreth kalimit në Juventus në fund të këtij sezoni. Mancini ka insistuar se është i lumtur në Angli, pas njoftimeve në javët e fundit se ai planifikon të kthehet në vendlindjen e tij në Itali. “Manchester City ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.450Z

Mancini ndahet nga Inter

Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini ka shkëputur kontratën me kampionin e Italisë dhe tani është në dispozicion për të marr detyrë të re, ka njoftuar gjiganti italian nëpërmjet një komunikate në uebfaqen zyrtare. Mancini i cili spekulohet se mund të zëvendësoj Manuel Pellegrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.949Z

Mancini hidhërohet me Balotellin

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka bërë të ditur se vendimi i tij për zëvendësimin e sulmuesit Mario Balotelli kundër Chelseas ishte taktik. Balotelli u nxor nga loja pas përfundimit të pjesës së parë te rezultati 0-0, pasi kishte dështuar të realizonte nga një rast i m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.445Z

Mancini kërkon tri përforcime

Nga Express më 22 korrik 2011 në ora 19:00 Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, beson se i nevojiten edhe tre përforcime, pavarësisht qëndrimit ose largimit të sulmuesit Carlos Tevez. Ylli argjentinas ka konfirmuar se dëshiron të kthehet në Amerikën e Jugut për të qenë m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.216Z

Mancini nuk kthehet në Inter

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka përjashtuar mundësinë e rikthimit te ish skuadra e tij, Inter. Nerazzurrët kanë humbur dy prej pesë ndeshjeve të para në Serie A këtë edicion dhe në mediet italiane qarkulluan spekulime se Mancini mund të rikthehet në detyrë në vend të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama