Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.889Z

Debati Haki-Mandi, komente

10/04/2010 21:35 Hakiu dhe Mandi, gjatë fillimit të javës janë konfliktuar me njeri-tjetrin. Për ta shfaqet një klip me momente nga debati, fillimi si rezultat i një loje dhe ecuria e tij. Gjatë debatit, ata kanë ofenduar në mënyrë të nëpasnjëshme njeri-tjetrin, duke e rënduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.358Z

Mandi: Domi më duket me dy fytyra

07/04/10 22:40 Banorët kërcejnë për një kohë të gjatë dhe më pas fillojnë të flasin për gjëra të ndryshme. Klodi dhe Mandi janë ulur në sallon dhe flasin për Domenikën dhe Seldin. Së fundmi mardhënia mes çiftit është përfshirë edhe nga zënka dhe qefmbetje. Mandi i th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.505Z

Big Brother Albania Mandi në studion e BB

08/05/2010 23:50 Mandi vjen në studion e BB i pritur mirë nga publiku i cili i dhuron duartrokitje sapo ai hyn aty. Mandi shprehet se i vjen keq që nuk arriti të shkonte në finale pasi ishte shumë pranë saj. Ai thotë se kjo ishte një eksperiencë shumë e bukur, ka kaluar shumë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Big Brother Albania Mandi komenton debatin mes vajzave

07/05/10 20:45 Teksa Domenika flet me Klodin, në kushinë vjen Mandi i cili pyet se çfarë ka ndodhur, por Domenika i përgjigjet se ska ndodhur asgjë dhe largohet. Pas kësaj përgjigjeje, Mandi pyet Klodin dhe ai fillon që ti tregojë se Domenikën e ka marrë malli për njerzit e afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.867Z

Mandi përballë Klodit e Oltës

09/04/10 15:54 Banorët janë ulur për të ngrënë dhe mendojnë për ditën e nesërme që do të gatuajnë peshk, pasi i ka marrë malli. Manal shprehet: Nesër është dita jonë dhe Kika i përgjigjet se çdo ditë është e atyre. Teksa hanë Klodi kujtohet se nesër është e shtunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.387Z

Kujtohet Mandi Koçi, operatori i parë i Hoxhës

Kineasti Mandi Koçi Të ishte operatori i parë në Shqipëri nuk iu njoh për ndonjë privilegj, madje as fakti që ishte i pari që xhiroi Enver Hoxhën në takimet e tij të pasluftës, nuk i shërbyen që ti shpëtonte burgut 20-vjeçar, që e ndau nga familja, karriera, gjithçka e dashur̷

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.628Z

Eleminohet Mandi, në mesjavë zgjidhen finalistët

Mbrëmja e së shtunës për banorët, por edhe për publikun, nuk ka qenë vetëm një spektakël. Loja i është afruar fundit dhe për orë të tëra, banorët kanë përjetuar emocionet e finales. Publiku ka vendosur që Mandi të lërë shtëpinë. Mes banorëve që kanë dalë në kandidim, pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama