Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.358Z

Mandi: Domi më duket me dy fytyra

07/04/10 22:40 Banorët kërcejnë për një kohë të gjatë dhe më pas fillojnë të flasin për gjëra të ndryshme. Klodi dhe Mandi janë ulur në sallon dhe flasin për Domenikën dhe Seldin. Së fundmi mardhënia mes çiftit është përfshirë edhe nga zënka dhe qefmbetje. Mandi i th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.505Z

Big Brother Albania Mandi në studion e BB

08/05/2010 23:50 Mandi vjen në studion e BB i pritur mirë nga publiku i cili i dhuron duartrokitje sapo ai hyn aty. Mandi shprehet se i vjen keq që nuk arriti të shkonte në finale pasi ishte shumë pranë saj. Ai thotë se kjo ishte një eksperiencë shumë e bukur, ka kaluar shumë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Big Brother Albania Mandi komenton debatin mes vajzave

07/05/10 20:45 Teksa Domenika flet me Klodin, në kushinë vjen Mandi i cili pyet se çfarë ka ndodhur, por Domenika i përgjigjet se ska ndodhur asgjë dhe largohet. Pas kësaj përgjigjeje, Mandi pyet Klodin dhe ai fillon që ti tregojë se Domenikën e ka marrë malli për njerzit e afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.867Z

Mandi përballë Klodit e Oltës

09/04/10 15:54 Banorët janë ulur për të ngrënë dhe mendojnë për ditën e nesërme që do të gatuajnë peshk, pasi i ka marrë malli. Manal shprehet: Nesër është dita jonë dhe Kika i përgjigjet se çdo ditë është e atyre. Teksa hanë Klodi kujtohet se nesër është e shtunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.387Z

Kujtohet Mandi Koçi, operatori i parë i Hoxhës

Kineasti Mandi Koçi Të ishte operatori i parë në Shqipëri nuk iu njoh për ndonjë privilegj, madje as fakti që ishte i pari që xhiroi Enver Hoxhën në takimet e tij të pasluftës, nuk i shërbyen që ti shpëtonte burgut 20-vjeçar, që e ndau nga familja, karriera, gjithçka e dashur̷

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.628Z

Eleminohet Mandi, në mesjavë zgjidhen finalistët

Mbrëmja e së shtunës për banorët, por edhe për publikun, nuk ka qenë vetëm një spektakël. Loja i është afruar fundit dhe për orë të tëra, banorët kanë përjetuar emocionet e finales. Publiku ka vendosur që Mandi të lërë shtëpinë. Mes banorëve që kanë dalë në kandidim, pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.533Z

Eliminohet Mandi, në mesjavë zgjidhen finalistët

“Big Brother 3” shkon drejt fundit. Vetëm një javë i ndan banorët nga finalja e madhe, që do të shpallë një fitues, i cili do të shpërblehet me çmimin e madh prej 100 milionë lekësh të vjetra. Spektakli i së shtunës ka ofruar përballje dhe emocione të shumta Mbrëmja e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama