Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Big Brother Albania Mandi komenton debatin mes vajzave

07/05/10 20:45 Teksa Domenika flet me Klodin, në kushinë vjen Mandi i cili pyet se çfarë ka ndodhur, por Domenika i përgjigjet se ska ndodhur asgjë dhe largohet. Pas kësaj përgjigjeje, Mandi pyet Klodin dhe ai fillon që ti tregojë se Domenikën e ka marrë malli për njerzit e afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.867Z

Mandi përballë Klodit e Oltës

09/04/10 15:54 Banorët janë ulur për të ngrënë dhe mendojnë për ditën e nesërme që do të gatuajnë peshk, pasi i ka marrë malli. Manal shprehet: Nesër është dita jonë dhe Kika i përgjigjet se çdo ditë është e atyre. Teksa hanë Klodi kujtohet se nesër është e shtunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.387Z

Kujtohet Mandi Koçi, operatori i parë i Hoxhës

Kineasti Mandi Koçi Të ishte operatori i parë në Shqipëri nuk iu njoh për ndonjë privilegj, madje as fakti që ishte i pari që xhiroi Enver Hoxhën në takimet e tij të pasluftës, nuk i shërbyen që ti shpëtonte burgut 20-vjeçar, që e ndau nga familja, karriera, gjithçka e dashur̷

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.628Z

Eleminohet Mandi, në mesjavë zgjidhen finalistët

Mbrëmja e së shtunës për banorët, por edhe për publikun, nuk ka qenë vetëm një spektakël. Loja i është afruar fundit dhe për orë të tëra, banorët kanë përjetuar emocionet e finales. Publiku ka vendosur që Mandi të lërë shtëpinë. Mes banorëve që kanë dalë në kandidim, pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.533Z

Eliminohet Mandi, në mesjavë zgjidhen finalistët

“Big Brother 3” shkon drejt fundit. Vetëm një javë i ndan banorët nga finalja e madhe, që do të shpallë një fitues, i cili do të shpërblehet me çmimin e madh prej 100 milionë lekësh të vjetra. Spektakli i së shtunës ka ofruar përballje dhe emocione të shumta Mbrëmja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.809Z

Mandi: Domenika me dy fytyra, po përdor Seldin

Gjatë një bisede me Klodin, Mandi thotë se Domenika po sillet keq ndaj Seldit. Sipas tij, Seldi është prekur shumë nga fakti që Domi është afruar me Mirin ditët e fundit. Mandi e quan Domin si një njeri që shkel mbi parimet e veta dhe me dy fytyra. Ai shton se Domenika po e përdor Seldi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.471Z

Mandi: Seldi po tregohesh pasiv me provën

30/04/10 01:10 Seldi shkon në dhomën e ndenjjes ku disa nga banorët po merren me provën. Ai shkon të marrë disa mjete. Sapo e shikon Mandi, i bën vërejtje se ai nuk po përfshihet aspak tek prova. Sipas tij, Seldi po tregohet pasiv. Seldi ia kthen se nuk ka mbetur kjo provë që ai t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama