Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.308Z

Jona: Erioni me acaron

05/05/10 12:46 Banorët janë zgjuar pothuajse të gjithë dhe Mandi me Klodin qëndrojnë në kuzhinë duke ngrënë mëngjesin. Mandi i thotë Klodit se Jona ka shkuar shumë vonë në dhomë për të fjetur e Klodi i përgjigjet se ai nuk e ka ndjerë fare pasi ka qenë në gjumë. Klodi u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.936Z

Tani do ta këndojë Të ka lali xhan në qelitë e Elbasanit

Mbrëmjen e djeshme, Policia e Elbasanit ka arrestuar Mandela Elmazin, i njohur si Mandi i Nishtullës, pasi akuzohet për Drejtim mjeti në mënyrë të parregullt, si dhe për Kundërshtim të punonjësve të rendit. Personazhi në fjalë është djali që këndon në këngën Të ka lali xhan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Liria e fjalës

06/04/10 21:20 Materiali i parë filmik kishte të bënte më tepër me privatësinë dhe shkeljen e saj si e drejtë themelore e njeriut. Ky klip ngjalli diskutime të gjata dhe mendime nga më të ndryshmet. Pas kësaj banorët vendosin që të dëgjojnë materialin dytë. Këtë herë film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.486Z

Big Brother Albania Zhezhe-ja ka mbetur vetëm

07/05/10 18:25 Domenika ka një bretkosë kukull të cilën e ka pasur që në fillim të BB3. Koha kalonte dhe Edi fillon që ti thërrasë Domenikës Zhezhe pikërisht për shkak të bretkosës. Nga ana tjetër Domi e përkëdhelte Seldin me emrin Sese që shpesh zëvendësohej nga fjala Zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.094Z

Kukësi shkarkon trajnerin Armando Cungu

Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Nëpërmjet një postimi në faqen e klubit njoftohet ndërprerja e bashkëpunimit me shkodranin, për shkak të rezultateve të dobëta. Për presidentin Safet Gjici kupa e mbush me humbjen në Korçë, që ndoshta ka nxjerrë përfundimisht ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.786Z

Mand Peza, zgjidhja per nuset e ardhshme

"Cdo vajze enderron qe te jete perfekte ne diten e saj te dasmes dhe per kete ka zgjidhnje gjithnje". Fjale e Armand Pezes, nje prej njerezve me te kerkuar prej nuseve te ardhshme, pasi eshte ai ideatori dhe lehtesimi per detajet e dites vendimtare.Per Mandin dita nis duke vrap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.680Z

Jetmiri lë gojë hapur banorët

29/03/10 16:30 Jetmiri qëndron gjatë gjithë kohës në heshtje dhe teksa banorët debatojnë me Kikën, ai qëndron totalisht i mënjanuar. Në një moment ata e pyesin përse rri kaq i heshtur dhe Miri u thotë se po mendon për djalin. Banorët e pyesin për cilin djalë dhe Miri u përg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama