Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.786Z

Mand Peza, zgjidhja per nuset e ardhshme

"Cdo vajze enderron qe te jete perfekte ne diten e saj te dasmes dhe per kete ka zgjidhnje gjithnje". Fjale e Armand Pezes, nje prej njerezve me te kerkuar prej nuseve te ardhshme, pasi eshte ai ideatori dhe lehtesimi per detajet e dites vendimtare.Per Mandin dita nis duke vrap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.680Z

Jetmiri lë gojë hapur banorët

29/03/10 16:30 Jetmiri qëndron gjatë gjithë kohës në heshtje dhe teksa banorët debatojnë me Kikën, ai qëndron totalisht i mënjanuar. Në një moment ata e pyesin përse rri kaq i heshtur dhe Miri u thotë se po mendon për djalin. Banorët e pyesin për cilin djalë dhe Miri u përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.549Z

Diskutim për tradhëtinë

02/04/10 17:31 Banorët vazhdojnë të qëndrojnë në kopësht duke marrë rrezet e fundit të diellit. Klodi është shprehur më parë që ai është zhgënjyer nga dikush dhe Mandi kërkon të dijë më tepër, por Klodi i thotë se ai nuk e ndjen të flasë në ato momente. Mandi përgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.613Z

Kika këshillon Mandin

23/03/10 12:57 Domit, dhe u thotë se ato kanë bërë thashetheme gjithë natën e i kanë lënë pas gjumë dhe u thotë me shaka se për këtë arsye do të marrin gjobë. Olta i përgjigjet që ata janë kënaqur dhe kur Mandi i pyet se si u doli rezultati i thashethemeve dhe Domi i përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.348Z

Big Brother Albania Banorët, përplasje për provën

06/05/10 21:48 Banorëve u ka ardhur prova javore për ditën e sotme që ka të bëjë me sms-të dhe sapo Mandi fillon tu shpjegojë se çfarë duhet të bëjnë, Jona shprehet se ajo do të jetë e fundit që do ta bëjë provën dhe Erioni e ndërpret dhe thotë se i fundit do të jetë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.794Z

Thashetheme për Tatianën

15/04/10 01:13 Banorët janë ulur të gjithë në tavolinën e ngrënies dhe shkëmbejnë biseda e batuta duke shijuar darkën e gatuar nga Domenika dhe Mandi. Ndër të tjera ata flasin për BB1 dhe BB2 dhe çmimin e madh në këtë rality show. Tatiana pyet banorët për çmimin e madh dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.338Z

Armando Sadiku kthehet te Lugano në Zvicër

Armando Sadiku kthehet te Lugano në Superligën e Zvicrës, ekip ku luajti për herë të fundit në elitën e futbollit helvet para se të niste aventurën te Legia e Varshavës në Poloni e më pas te Levante në Spanjë. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ka kaluar me sukses testet fizike këtë t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama