Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.613Z

Kika këshillon Mandin

23/03/10 12:57 Domit, dhe u thotë se ato kanë bërë thashetheme gjithë natën e i kanë lënë pas gjumë dhe u thotë me shaka se për këtë arsye do të marrin gjobë. Olta i përgjigjet që ata janë kënaqur dhe kur Mandi i pyet se si u doli rezultati i thashethemeve dhe Domi i përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.348Z

Big Brother Albania Banorët, përplasje për provën

06/05/10 21:48 Banorëve u ka ardhur prova javore për ditën e sotme që ka të bëjë me sms-të dhe sapo Mandi fillon tu shpjegojë se çfarë duhet të bëjnë, Jona shprehet se ajo do të jetë e fundit që do ta bëjë provën dhe Erioni e ndërpret dhe thotë se i fundit do të jetë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.794Z

Thashetheme për Tatianën

15/04/10 01:13 Banorët janë ulur të gjithë në tavolinën e ngrënies dhe shkëmbejnë biseda e batuta duke shijuar darkën e gatuar nga Domenika dhe Mandi. Ndër të tjera ata flasin për BB1 dhe BB2 dhe çmimin e madh në këtë rality show. Tatiana pyet banorët për çmimin e madh dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.338Z

Armando Sadiku kthehet te Lugano në Zvicër

Armando Sadiku kthehet te Lugano në Superligën e Zvicrës, ekip ku luajti për herë të fundit në elitën e futbollit helvet para se të niste aventurën te Legia e Varshavës në Poloni e më pas te Levante në Spanjë. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ka kaluar me sukses testet fizike këtë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Djemtë zgjohen të parët

30/04/10 13:10 Të parët që zgjohen janë Kika, Klodi dhe Mandi. Të tre kryejnë punët e para të mëngjesit e ndër to është dhe të ndërruarit e baterive të mikrofonave. Kika ndërkohë që bën këtë gjë, pyet Klodin se si ka fjetur mbëmë dhe ai përgjigjet se nuk ka pushuar aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.085Z

Armando Sadiku i pafat, 6 muaj larg fushave të futbollit

Armando Sadiku e mbyll 2018-ën edhe pa nisur sezoni. Sulmuesi i Levantes, do të mungojë për 6 muajt e ardhshëm pasi ka këputur ligamentin e kryqëzuar të gjurit të majtë e për rrjedhojë duhet ti nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale. Ishin ekzaminimet e thelluara të kësaj të hënë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.301Z

Reagimi pas daljes së Oltës

13/04/10 20:06 Një pjesë e madhe e banorë qëndrojnë në sallon dhe Jona tregon se ka shruar një poezi dhe shton se ka disa poetë që frymëzohën nga fatkeqësitë për të shkruajtur. Mandi përgjigjet se në shtëpi ka banorët që gëzohen nga momentet delikate si përshembull, në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama