Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Ndreca

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.112Z

Kurbin, vritet me armë zjarri 50-vjeçari, në kërkim autori

Një person është vrarë me armë zjarri në Kurbin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 15:00 të pasdites së sotme, në fshatin Gallatë. Viktima është identifikuar si 50-vjeçar Mark Ndreca, banues në Gallatë, Kurbin, ndërsa autori i dyshuar i vrasjes është shtetasi Tom Lala, 69 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Mark Frroku me pranga në Gjykatën e Lartë. Do vendet qelia ose shtëpia

Në orën 12: 22 nën masa të larta sigurie, dhe me pranga deputeti kristiano demokrat Mark Frroku hyri në ambientet e Gjykatës së Lartë ku në 12: 30 do të jetë seanca për vlerësimin e masës së sigurisë. Mësohet se seanca është caktuar në orën 12:30  ndërsa në orën 09:00 u hodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.644Z

Masa e sigurise Gjykata e Larte fut ne burg Mark Frrokun

Lajme te lidhura Vrasja e komisar Lamaj shpallet i pafajshem Arben Frroku - Arrestohet serish deputeti Mark Frroku i shtohen dy akuza - Kuvendi i jep ok kerkeses se Prokurorise per arrestimin e Frrokut PUBLICITET Tirane 3 prill 2015 NOAal- Gjykata e Larte dha masen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.640Z

Arrestimi i Mark Frrokut, Gjykata e Lartë do vendosë ta çojë në qeli ose ta lërë në shtëpi

Gjykata e Lartë do të vendosë sot për masën e sigurisë nën të cilën do të hetohet deputeti kristiano demokrat Mark Frroku. Mësohet se seanca është caktuar në orën 12:30  ndërsa në orën 09:00 u hodh shorti që do të përcaktonte  trupin gjykues që do të vendosë masën e sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Mark Frroku me pranga në Gjykatën e Lartë. Do vendoset qelia ose shtëpia

Prej orës 13: 00 Gjykata e Lartë vijon me dyer të mbyllura seancën për vlerësimin e masës së sigurisë për deputetin Kristiano demokrat Mark Frroku. Prokurorët Madrid Kullolli dhe Rovena Gashi kërkuan që seanca të zhvillohet me dyer të mbyllura pasi ka dokumente sekrete të cilat cëno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.641Z

Drita, babain ma vrau Iliri në bashkëpunim me vëllain

02/03/2005  "Kur u vra babai im kanë qenë të pranishëm Mark Kola me dy djemtë e tij, Ilir Kola dhe Ernest Kola. Por vetëm Iliri kishte armë dhe qëlloi në drejtim të tij, duke e lënë të vdekur". Kështu deklaroi dje para gjykatës, Drita Ndreca, vajza e Ndue Frok Ndrecës, vrar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.393Z

Konflikti për urën çoi në vrasjen e fqinjit, dosja shkon për gjykim

Prokuroria e Kurbinit ka dërguar për gjykim shtetasin Tom Lala, i akuzuar për veprën penale të Vrasjes me dashje, ngjarje e ndodhur në datë 2 prill 2016 , në fshatin Gallatë, ku pas një konflikti verbal, ka mbetur i vdekur shtetasi Mark Ndreca, i qëlluar me armë zjarri gjahu. Në bazë t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama