Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Ndreca

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.640Z

Arrestimi i Mark Frrokut, Gjykata e Lartë do vendosë ta çojë në qeli ose ta lërë në shtëpi

Gjykata e Lartë do të vendosë sot për masën e sigurisë nën të cilën do të hetohet deputeti kristiano demokrat Mark Frroku. Mësohet se seanca është caktuar në orën 12:30  ndërsa në orën 09:00 u hodh shorti që do të përcaktonte  trupin gjykues që do të vendosë masën e sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Mark Frroku me pranga në Gjykatën e Lartë. Do vendoset qelia ose shtëpia

Prej orës 13: 00 Gjykata e Lartë vijon me dyer të mbyllura seancën për vlerësimin e masës së sigurisë për deputetin Kristiano demokrat Mark Frroku. Prokurorët Madrid Kullolli dhe Rovena Gashi kërkuan që seanca të zhvillohet me dyer të mbyllura pasi ka dokumente sekrete të cilat cëno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.641Z

Drita, babain ma vrau Iliri në bashkëpunim me vëllain

02/03/2005  "Kur u vra babai im kanë qenë të pranishëm Mark Kola me dy djemtë e tij, Ilir Kola dhe Ernest Kola. Por vetëm Iliri kishte armë dhe qëlloi në drejtim të tij, duke e lënë të vdekur". Kështu deklaroi dje para gjykatës, Drita Ndreca, vajza e Ndue Frok Ndrecës, vrar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.393Z

Konflikti për urën çoi në vrasjen e fqinjit, dosja shkon për gjykim

Prokuroria e Kurbinit ka dërguar për gjykim shtetasin Tom Lala, i akuzuar për veprën penale të Vrasjes me dashje, ngjarje e ndodhur në datë 2 prill 2016 , në fshatin Gallatë, ku pas një konflikti verbal, ka mbetur i vdekur shtetasi Mark Ndreca, i qëlluar me armë zjarri gjahu. Në bazë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.552Z

Prokurori më kërkoi bashkëpunim

04/06/2005  Mark Kola akuzohet bashkë me djemtë për vrasje TIRANË – "Kur na morën me furgon dhe na sollën në Tiranë për t’u hetuar e më pas gjykuar, prokurori i çështjes na mori në pyetje mua dhe djalin, por një nga një. I pari u pyet djali, e më pas unë. Të dyve na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Kurbin vrasje per pronen

brbrSherri per pronen ka qene serish shkak i nje vrasje me arme zjarri qe ka tronditur pasditen e se shtunes fshatin Gallate te Kurbinit Mark Ndreca 50 vjec nga Malesia e Kurbinit eshte ekzekutuar me arme rreth ores 1530 Sipas burimeve policore dyshohet se autori eshte Tom Lala 69 vjec Shkak i kesaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.401Z

Dergohet per gjykim i akuzuari per vrasje Tom Lala rindertohet ngjarja

Kurbin 23 qershor 2016 NOAal- Mbyllen hetimet per 69- vjecarin Tom Lala i akuzuar per vrasjen e 2 prillit ne fshatin Gallate te Kurbinit ku mbeti i vrare Mark Ndrecabr br Prokuroria ka derguar per gjykim dosjen ne ngarkim te 50- vjecarit duke e akuzuar per vepren penale te Vrasjes me dashjebr br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama