Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.900Z

Marku ende beqar

Ka dy ditë që ka lansuar këngën e tij të re të titulluar ‘Veç me ty’ është ky këngëtari Mark Marku i cili në një intervistë për gazetën Tribuna ka treguar së është ndarë shumë i k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.601Z

Marku: Shakate, strategji e Berlusconi-t

Analisti i njohur i shtypit shqiptar, Mark Marku, njekohesisht deputet i Partise Demokratike, e ka cilesuar si nje pjese te politikes se zakonshme te Berlusconi-t batuten e ketij te fundit mbi vajzat shqiptare. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Marku eshte shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.462Z

Paditet kryeprokurorja Arta Marku

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të cilit e transferoi nga Krimet e Rënda në Prokurorinë e Pukës. Padia do të shqyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.288Z

Alibeaj: Të hetohet Arta Marku

Një ditë pas kallëzimit të Arta Markut për shpërdorim detyre , demokratët i kërkuan Prokurorisë së Tiranës të hetojë lidhjet e Kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste përfshi kryeministrin Edi Rama. Deklarata e plotë Në mënyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ambasadori Lu takon Kryeprokuroren Arta Marku

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu ka zhvilluar një takim prej 30 minuta me Kryeprokuroren e Përkohshme Arta Markun, si shenjë mbështetje ndaj saj pas kundërshtimit të opozitës dhe kaosit të krijuar në Kuvend ditën e hënë. Një ditë më parë, ambasadori Lu takoi edhe Lulzim Bashën dhe Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.786Z

Marku PS keqperdor shtresat sociale

Deputeti demokrat Mark Marku ka deklaruar se Partia Socialiste ka keqpërdorur shtresat e varfëra të vendit për qëllimet e saj politike. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Marku është shprehur se në protestë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.700Z

Florian Marku, kampion në Kick-Box

Një tjetër sportist shqiptar shkëlqen në arenat e Gjermanisë, duke fituar titullin kampion bote në Kik Boks. Florian Marku arriti ti rrëmbente gjerdanin e artë rusit Simon Poskotin në WKU dhe WKA, në kategorinë 72.5 kg, në një sfidë mjaft emocionuese të zhvilluar në Mynih të Gjerman

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama