Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.288Z

Alibeaj: Të hetohet Arta Marku

Një ditë pas kallëzimit të Arta Markut për shpërdorim detyre , demokratët i kërkuan Prokurorisë së Tiranës të hetojë lidhjet e Kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste përfshi kryeministrin Edi Rama. Deklarata e plotë Në mënyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ambasadori Lu takon Kryeprokuroren Arta Marku

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu ka zhvilluar një takim prej 30 minuta me Kryeprokuroren e Përkohshme Arta Markun, si shenjë mbështetje ndaj saj pas kundërshtimit të opozitës dhe kaosit të krijuar në Kuvend ditën e hënë. Një ditë më parë, ambasadori Lu takoi edhe Lulzim Bashën dhe Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.786Z

Marku PS keqperdor shtresat sociale

Deputeti demokrat Mark Marku ka deklaruar se Partia Socialiste ka keqpërdorur shtresat e varfëra të vendit për qëllimet e saj politike. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Marku është shprehur se në protestë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.700Z

Florian Marku, kampion në Kick-Box

Një tjetër sportist shqiptar shkëlqen në arenat e Gjermanisë, duke fituar titullin kampion bote në Kik Boks. Florian Marku arriti ti rrëmbente gjerdanin e artë rusit Simon Poskotin në WKU dhe WKA, në kategorinë 72.5 kg, në një sfidë mjaft emocionuese të zhvilluar në Mynih të Gjerman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.425Z

Mark Marku, llogari Berishës: Nuk kemi numrat

Share Gjendja në të cilën ndodhet mazhoranca aktuale me një mungesë numrash për të zgjedhur kreun e shtetit, por dhe duke vënë në pikëpyetje mbajtjen e qeverisë në këmbë, ka sjellë dhe rebelimin e deputetëve të PD ndaj kryeministrit Berisha. Gazeta Shqiptarja.com shkruan sot se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.727Z

Vettingu, edhe kryeprokuroja Arta Marku para KPK-së

Edhe Prokurorja e Përkohshme e Përgjithshme, Arta Marku do të përballet me trupën e Vettingut, për verifikimin e pstëtisë së figurës dhe pasurisë. Seanca do të mbahet javën e ardhshme, të martën më 3 korrik. Kolegji i Pavarur i Kualifikimit ka bërë të ditur sot në faqen zyrtare n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.135Z

Marku Situata politike ne Kosove normale

Politikani Mark Marku e ka cilesuar si normale situaten politike ne Kosove. Duke folur ne emisionin Shqip ne Top Channel deputeti demokrat ka theksuar se arsyet historike qe mbanin bashke koalicionin qeverise ne kete vend kane kaluar. Eumlshte paradoksale qe dy partite me te medha ne vend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama