Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.376Z

Marinsi Marku "Dëshmor i Atdheut"

04/12/2004   Marinsi shqiptar Gentian Marku shpallet "Dëshmor i Atdheut" Kryeministri, autoritetet e ministrisë së mbrojtjes kanë marrë kontaktet e duhura me perfaqësuesit e institucioneve përkatëse amerikane dhe pritet që në fillim të javës së ardhëshme ndoshta ditën e hë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.416Z

Marku Kasetat marredhenie me publikun

Deputeti demokrat, Mark Marku e ka cilësuar si një taktikë normale vendimin e stafit elektoral të kandidatit të PD për Tiranën, Lulzim Basha, për të dorëzuar kaseta të gatshme tek mediat televizive. “Është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.750Z

Marku: Krijimi i opinionit publik, thelbësor

Publicistja maqedonase, Adelina Marku ka deklaruar se mediat kanë një rol thelbësor në krijimin e opinionit publik. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Marku është shprehur se situata në Ballkan krahasuar me pjesën tjetër të Evropës është mjaft e nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.416Z

Not,përjashtohet nga ekipi kombëtar Rovena Marku

Përjashtohet nga ekipi kombëtar i notit, Rovena Marku. Lajmi bëhet me dije nga burime pranë notares. Rovena Marku është rekordmene në notin shqiptar. Marku rrezikon të mos jetë më kampionitn botëror të këtij viti në not që do mbahet ne korrik në Romë, të Italisë. Ende nuk ka asnj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.900Z

Marku ende beqar

Ka dy ditë që ka lansuar këngën e tij të re të titulluar ‘Veç me ty’ është ky këngëtari Mark Marku i cili në një intervistë për gazetën Tribuna ka treguar së është ndarë shumë i k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.601Z

Marku: Shakate, strategji e Berlusconi-t

Analisti i njohur i shtypit shqiptar, Mark Marku, njekohesisht deputet i Partise Demokratike, e ka cilesuar si nje pjese te politikes se zakonshme te Berlusconi-t batuten e ketij te fundit mbi vajzat shqiptare. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Marku eshte shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.462Z

Paditet kryeprokurorja Arta Marku

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të cilit e transferoi nga Krimet e Rënda në Prokurorinë e Pukës. Padia do të shqyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama