Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.929Z

Aksion kundër tregtisë pa standarte sanitare, pezullohen dhjetra biznese

—-Nga Julian Hoxhaj—- Elbasan- Me ardhjen e stinës së nxehtë të verës shtohen edhe problemet me produktet e mishit, të qumështit dhe produktet e tjera shtazore, të cilat nuk tregtohen brenda kushteve higjeno-sanitare. Jo pak herë Gazeta IDEA ka denoncuar tregtimi e produkteve sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.150Z

Policia: Militante te PS me precedentë kriminale, mbajne te rrethuar KQZ Klodiana Kotorri

Bashkiake e persona me precedent kriminale dhunojne forcat e policise ne krye te detyres. Policia e Tiranes ka depozituar ne prokurori materialet ne ngarkim te tete personave, kater prej te cileve punonjes te bashkise se Tiranes. Pasditen e djeshme policia e kryeqytetit leshoi nje deklarate per shty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.021Z

Autori pranon aksidentin, gjykata lë në burg një tjetër

15/03/2005  LAÇ – Ardian Peposhi ka plagosur, vite më parë, dy persona me makinën e një shoku, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Pas 5 vitesh, vetëm pak ditë më parë, ka pranuar e deklaruar autorësinë e tij para gjykatës. Në të njëjtën kohë që Arben Pepo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.963Z

VIDEO/ Motra e Gugut në protestën e grave të PD: Unë jam buçja e Shqup-it nga Lezha

Nertila Marku, ose e njohur ndryshe si Motra e Gugut ka folur sot në protestën e grave të PD-së. Ajo akuzon kryeministrin Rama se njerëz të tij e kanë ofenduar. Mesazhi im si grua civile për Edi Ramën, Endri Fugën dhe rilindësit viktima që më quajtën Buçja e Shqupitnga Lezha. Sado

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.183Z

I nxehti afrikan përfshin vendin, por e premtja sjell ndryshime

Kjo javë ka nisur me temperatura të larta. Termometri do të shënojë 38 gradë celsius, dhe në zona si Kucovë apo Gjirokastër mund t’i kalojë këto vlera. Nga instituti i Gjeo-Shkencave, meteorologu Metodi Marku thotë se rënie te temperatura me 2-3 gradë celsius do të ketë nga e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.857Z

Merr peng femijen per nje femer

Lezhe- Rivaliteti per nje femer eshte kthyer ne nje hakmarrje me pengmarrje, ne Gjader te Lezhes. Nje femije, nxenes i klases se pare, eshte mbajtur per 24 ore i mbyllur ne nje shtepi, ndersa babai i tij eshte kercenuar nga i dyshuari qe te ndahej nga gruaja qe kishte te dashur. Gezim Marku, banues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama