Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.416Z

Not,përjashtohet nga ekipi kombëtar Rovena Marku

Përjashtohet nga ekipi kombëtar i notit, Rovena Marku. Lajmi bëhet me dije nga burime pranë notares. Rovena Marku është rekordmene në notin shqiptar. Marku rrezikon të mos jetë më kampionitn botëror të këtij viti në not që do mbahet ne korrik në Romë, të Italisë. Ende nuk ka asnj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.900Z

Marku ende beqar

Ka dy ditë që ka lansuar këngën e tij të re të titulluar ‘Veç me ty’ është ky këngëtari Mark Marku i cili në një intervistë për gazetën Tribuna ka treguar së është ndarë shumë i k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.601Z

Marku: Shakate, strategji e Berlusconi-t

Analisti i njohur i shtypit shqiptar, Mark Marku, njekohesisht deputet i Partise Demokratike, e ka cilesuar si nje pjese te politikes se zakonshme te Berlusconi-t batuten e ketij te fundit mbi vajzat shqiptare. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Marku eshte shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.462Z

Paditet kryeprokurorja Arta Marku

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të cilit e transferoi nga Krimet e Rënda në Prokurorinë e Pukës. Padia do të shqyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.288Z

Alibeaj: Të hetohet Arta Marku

Një ditë pas kallëzimit të Arta Markut për shpërdorim detyre , demokratët i kërkuan Prokurorisë së Tiranës të hetojë lidhjet e Kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste përfshi kryeministrin Edi Rama. Deklarata e plotë Në mënyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ambasadori Lu takon Kryeprokuroren Arta Marku

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu ka zhvilluar një takim prej 30 minuta me Kryeprokuroren e Përkohshme Arta Markun, si shenjë mbështetje ndaj saj pas kundërshtimit të opozitës dhe kaosit të krijuar në Kuvend ditën e hënë. Një ditë më parë, ambasadori Lu takoi edhe Lulzim Bashën dhe Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.786Z

Marku PS keqperdor shtresat sociale

Deputeti demokrat Mark Marku ka deklaruar se Partia Socialiste ka keqpërdorur shtresat e varfëra të vendit për qëllimet e saj politike. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Marku është shprehur se në protestë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama