Rezultate te kerkimit per termin: +Marrdhnia

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.354Z

Woods, ish e dashura pornostare pubikon online sms-t

Pas elozheve t presidentit Obama i cili e prshkruajti nj “supergolfist”, faljes s bashkshortes dhe vendimit pr t’iu rikthyer srish sportit, duket se Tiger Woods do t vazhdoj pr nj koh t gjat t persekutohet prej “fantazmave t s shkuars”. Kthimi n normalitet nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Boom tregtie ndërmjet Gjermanisë dhe Shqipërisë

Zhvillimi ekonomik i Shqipris nuk vihet re vetm tek investimet e mdha n fusha t rndsishme apo rritja ekonomike, por edhe tek shkmbimet tregtare, e sidomos tek ato me vendet e Europs Perndimore. N nj artikull n faqen e internetit "Euraktiv" trajtohet marrdhnia ekonomike e tregtare mes Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.646Z

Euro, monedha që po rrezikon Europën e Bashkuar

Q kur lindi, kartmonedha europiane ka qen m shum nj projekt politik se sa ekonomik. Nj monedh e fort europiane do t prballej me kryenecsi me kundrshtarin amerikan, dollarin, q kishte fituar ndjeshm terren n ekonomin botrore. Por pas lulzimit disa-vjear euro e gjen veten n tabeln e qitjes, kjo fal ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.165Z

Rrëfimi me telefon i fëmijëve të abuzuar

Intervistë me Belioza Çokun, menaxheren e përgjithshme të linjës telefonike kombëtare për fëmijë 116 në CRCA Duan t flasin, t rrfejn historin dhe dramn q vuajn nga brenda, por ndalen, deri n at pik sa t sigurohen q rrfimi i tyre t jet n duar t sigurta. Fillimisht marrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.411Z

Basha: Shqipëria, kontribuese në luftën kundër krimit e trafiqeve

Ministri i Brendshm Lulzim Basha mori pjes n ceremonin e dekorimit me Medaljen e Mirnjohjes nga Presidenti i Republiks t oficerit ndrlidhs britanik n Shqipri, Ben Suanson i cili largohet nga kjo detyr. Duke vlersuar bashkpunimin mes Policis s Shtetit dhe agjencis britanike n luftn kundr krimit t org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.678Z

Besnikëria dhe lutja, lidhja e ngushtë mes tyre

Mungesa e besnikris sht dika q ka t bj me natyrn e gjrave t gjalla. Zogjt, gjitart, amfibt madje edhe peshqit i tradhtojn partnert, duke i detyruar ata q m s paku t jen vigjilent. Edhe njerzit nuk bjn prjashtim n kt trsi qeniesh q tradhtojn. Edhe pse tradhtia sht nj veprim q dnohet haptazi publikish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.511Z

Bisedimet, diplomatët e huaj, tek presidenti Topi: Të rinisë dialogu

Kreu i shtetit, Bamir Topi, nisi dje bisedimet, në përpjekje për gjendjen e një zgjidhjeje për situatën politike në vend Faktori ndrkombtar krkon rifillimin e bisedimeve mes pozits dhe opozits pr gjetjen e nj zgjidhjeje sa m t shpejt t situats s tensionuar politike n vend.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama