Rezultate te kerkimit per termin: +Marrdhniet

Total: 533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Kshilla; marrdhniet nuse-vjehrr

Jeta sht e mbushur me personazhe dhe role nga m t ndryshmet. Nse bn t tjert t vuajn kur je nuse, kur t bhesh vjehrr, do t jesh ti ajo q vuan. Pr kt arsye, duhet t prdoret logjika, as mos vuaj e as mos bj q t vuajn... Le t ndjekim dialogjet e mposhtme, pr t vazhduar m tej me komentin ton... Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.782Z

Topi-Ivanov, vlersohen marrdhniet dypalshe

Presidenti shqiptar Bamir Topi dhe homologu i tij George Ivanov vlerësuan si shumë të mira marrëdhëniet mes dy vendeve. Pas një takimi dypalësh, presidentët në një konferencë të përbashkët vunë theksin te integrimi, siguria dhe stabiliteti i dy vendeve."Bashkëpunimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.169Z

Netanyahu: Gati masat për paqe me palestinezët

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu ka propozuar nj sr masash pr t prmirsuar klimn n marrdhniet mes Izraelit dhe palestinezve. Lajmi njoftohet prej mediave izraelite sipas t cilave propozimi ka ardhur n nj bised telefonike mes sekretares amerikane t shtetit, Hillari Klinton dhe kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.979Z

Konsultime diplomatike mes Shqipërisë dhe Serbisë

Zhvillohen konsultime diplomatike midis Ministris s Punve t Jashtme t Republiks s Shqipris dhe Ministris s Punve t Jashtme t Republiks s Serbis Dy zv.ministrat e Punve t Jashtme, znj. Edit Harxhi dhe z. Zdravko Ponosh, zhvilluan konsultimet e para diplomatike midis Republiks s Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Grdeci, Mediu: I gatshm t l imunitetin pr tu hetuar

Ish Ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu kat ditur se sht i gatshm t ler imunitetin pr t qen objekt hetimi i Prokuroris s Prgjithshme pr ngjarjen e Grdecit. Jam i gatshm t bashkpunoj me organet e drejtsis dhe t l imunitetin e deputetit, sht shprehur Mediu pr median vizive. Pas dorheqjes, Medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.338Z

Ku po ven marrdhniet Palestin-Izrael

Nga komentatori i mirnjohur i lindjes s mesme Kerim Balxh Prsa i prket gjndjes s tashme, kontrolli total i Gazs sht nn kthetrat e Hamasit dhe kshtu ka shtn n dor pozitn. far ka lindur n baz t ksaj? 1- Hamasi tashm ka futur n dor kontrollin e burimve t parave, 2- Formimi i institucio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.139Z

Turqia ultimatum Izraelit: Do prishim marrdhniet

Turqia vazhdon ta mbajë të lartë tensionin pas incidentit të Gazas ku 9 shtetas turq në bordin e një anijeje humanitare me ndihma për palestinezët, humbën jetën pas sulmit të marinës izraelite. Disa ditë më parë, kryeministri hebre Benxhamin Netanjahu tha se qeveria e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama