Rezultate te kerkimit per termin: +Mauro +Ben

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.532Z

Inter-Icardi bashke deri ne vitin 2021

shte zyrtare Mauro Icardi do te mbaje te veshur fanellen e Interit te pakten deri ne vitin 2021 Lajmin e ben te ditur ne adresen zyrtare ne internet klubi milanez qe sqaron se palet kane arritur marreveshjen dhe tashme kontrata e re eshte hipotekuar ne federatebr br Mauro Icardi do te vazhdoje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.776Z

Lipi ben gati ndryshime ne ekip, pas Paraguait

Trajneri i Italise, Marcelo Lipi parashikohet te bej disa ndryshime ne radhet e Italise, si nga ana taktike, ashtu edhe ne emra, ne vigjilje te ndeshjes se dyte miqesore, ndaj Zelandes se Re. Trajneri i “axurreve” Lipi po sheh mundesite per te luajtur me nje skeme tjeter, 4-2-3-1, ne vend te as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.347Z

Bençivenga i trembet Dinamos

Edhe pse ende nuk ka mbaruar minifaza përgatitore në Antalia të Turqisë, Tirana ka filluar të mendojë për derbin në ristartin e kampionatit kundrejt Dinamos. Këtë na e ka konfirmuar një burim i besueshëm pranë bardhebluve, sipas të cilit zëvendëstrajneri italian, Mauro Ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.330Z

Biznesmeni Francesco Becchetti ndalohet ne Londer pritet ekstradimi

PUBLICITET Francesco Becchetti sipermarresi italian i shpallur ne kerkim nderkombetar ne policia shqiptare eshte ndaluar nga policia angleze pak dite me pare disa muaj pas shpalljes ne kerkim Pas ndalimit ai eshte paraqitur perpara nje gjykate angleze ku i eshte komunikuar urdher-ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.686Z

Zarate: Pres Lotitto-n deri ne 30 prill

Dy gola ne po kaq ndeshje kane shenuar piken e rikthimit per sulmuesin e Lazio-s, Mauro Zarate. Lojtari argjentinas eshte vene serish ne shenjestren e disa klubeve te medha italiane dhe evropiane pas. “Ka disa klube qe me kane kerkuar. Nuk mund t’ju them cilat, por mund t&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.967Z

Foto/ Kapiteni i Interit si kursen paratë, ja dhurata luksoze që i bën gruas së tij seksi

Foto 1 nga 12 Pas kthimit nga pushimet në jaht në Costa Azzurra, gruaja e kapitenit të Interit, Mauro Icardit ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën tregon një bizhu shumë të veçantë, si dhe dekoltenë e saj bujare. Bëhet fjalë për një unazë të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.097Z

Icardi Per Interin do refuzoja edhe Manchester United

Mauro Icardi i premton besnikeri Interit Sulmuesi argjentinas edhe pse kerkohet nga shume klube te njohura europiane ne nje interviste per mediat italiane e beri mese te qarte se deshiron te qendroje gjate te klubi zikalterbr br Pas pak ditesh ai do te mbushe 23-vjec por edhe pse eshte ende shume

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama